reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam! A moze akurat ktoras z Was mieszka w okolicach Muswell Hill... Odezwijcie sie :tak: Szukamy towarzystwa na wspolne spacery, kawke i plac zabaw (najczesciej bywamy na tym przy Alexandra Palace). Synek ma 2,5 roku.

I jeszcze pytanie z innej serii. Usilnie probuje znalezc playgroupy w okolicy i jestem totalnie w tym pogubiona. Jak Wy znalazlyscie te na ktore uczeszczacie? A moze macie jakies ciekawe wskazowki w tej kwestii (takie ogolne)? Bylabym bardzo wdzieczna. Chce z Malym "wyjsc do ludzi" i jakos tak utknelam...
 
reklama
Witam wszystkie obecne I przyszle mamy, ja jestem mama 7 miesiecznego chlopca mieszkamy na leyton I szukamy towarzystwa bo czasami samotnosc nam doskwiera. Czy sa tu jakies mamy z tych okolic chetne spotkac sie na spacer lub kawke?
 
Witam, poczytałam Was sobie troszkę i nieśmiało chciałbym sie przyłączyć. Mieszkam na Morden, mam 12-letnią córkę obecnie jestem w ciąży. Może są jakieś mamy z moich okolic albo z brzuszkiem? Tutaj czuję się samotna i szukam koleżanek do pogaduszek:-)
 
Witam! A moze akurat ktoras z Was mieszka w okolicach Muswell Hill... Odezwijcie sie :tak: Szukamy towarzystwa na wspolne spacery, kawke i plac zabaw (najczesciej bywamy na tym przy Alexandra Palace). Synek ma 2,5 roku.

I jeszcze pytanie z innej serii. Usilnie probuje znalezc playgroupy w okolicy i jestem totalnie w tym pogubiona. Jak Wy znalazlyscie te na ktore uczeszczacie? A moze macie jakies ciekawe wskazowki w tej kwestii (takie ogolne)? Bylabym bardzo wdzieczna. Chce z Malym "wyjsc do ludzi" i jakos tak utknelam...

zobacz tutaj : Parenting advice and information in England, Wales, Scotland and Northern Ireland - Netmums , podaj swój post code i wpisz w wyszukiwarkę playgroup , powinnaś znaleźć sporo linków
 
hej dziewczyny, ja jestem w 31 tc i mieszkam w okolicach Manor House / Turnpike Lane.Czy jest ktoras z tej okolicy? Lub taka ktora spodziewa sie dzidzi pod konie wrzesnia?
 
a czy ktoras z Was miala pozna aminopunkcje tzn. w 33 tyg? Ja mam planowana na 13tego w Whittinghton Hospital. Czy ktos rodzil w tym szpitalu?
 
reklama
hej dziewczyny, ja jestem w 31 tc i mieszkam w okolicach Manor House / Turnpike Lane.Czy jest ktoras z tej okolicy? Lub taka ktora spodziewa sie dzidzi pod konie wrzesnia?

Hej, mieszkam niedaleko, pare minut autobusem. I termin tez mam na koniec wrzesnia :tak: A, i bede rodzic w Whittington (po raz drugi). Jesli masz ochote to odezwij sie, moze uda sie zorganizowac jakas wspolna kawke.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry