reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Czesc dziewczyny
Jak Wam minał weekend ???tzn jeszcze trwa ;) pogosa jest ladna az trudno uwierzyc ,ze jest tak ładnie we wrzesniu chociaz lepiej nie chwalic ;-)
Sylwia tak jak pisałam zawsze mam wolne weekendy i zazwyczaj spedzam je sama bo moj mąż jest w pracy wiec jak masz chec zapraszam. Ile Ci jeszcze zostało do urlopu ???
Bluszcz trzymam kciuki oby Maya wybrała włąsciwa pore na poród zeby ktoś był przy Tobie .
Miłego wieczoru i do nastepnego a i piekłam szarlotke wiec wprawdzie wirtualnie ale moze macie chęc;-) papapapa
 
reklama
Hej dziewczyny

U mnie bez zmian, nadal 2w1;-). Tato odebrany, takze mama szczesliwa bo juz od miesiaca jest z nami i sie troche za soba stesknili;-)
SylwiaBl Moj M zalicza NVQ2 - plumbing....
Miska79 narobilas mi smaka ta swoja szarlotka....mniam:-)

Milego wieczorku:-)
 
Oj cos u nas cicho ....
Bluszcz- jakies nowosci? jak sie czujesz? a moze juz trzymasz swoja maluta w ramionach.

U mnie bez zmian, nadal pracuje i super sie czuje :)

Milego popoludnia kochane
 
Oj cos u nas cicho ....
Bluszcz- jakies nowosci? jak sie czujesz? a moze juz trzymasz swoja maluta w ramionach.

U mnie bez zmian, nadal pracuje i super sie czuje :)

Milego popoludnia kochane

Hej
SylwiaBl.... niestety nie trzymam jeszcze swojego malenstwa w ramionach. Dzisiaj rano wyladowalam w szpitalu bo skoczylo mi cisnienie i mialam jeden z najgorszych boli glowy w zyciu. Niestety zamiast mnie tam zostawic ( wkoncu to juz 7 dni po terminie), poczekali az mi troche spadnie, dali 2 paracetamole i kazali wrocic jutro na konsultacje:no:
 
to naprawde dziwne ze cie juz tam nie zatrzymali skoro juz tyle jestes po terminie.
nie raz sie zastanawialam czym oni by leczyli gdyby nie mieli paracetamolu...
daj mi znac co jutro ci powiedza o ile cie juz tam nie zatrzymaja. ja tutaj trzymam za was kciuki.
pozdrawiam cieplutko
 
Czesc dziewczyny co tam u Was ????? cisza tu ??? u londynskich mamusiek;-)
U mnie ok choć okres spóznia mi sie tydzien czasu , robiłam test ale wyszedł negatywny:no: nic tylko czekac dalej .
Pozdrawiam i miłego wieczoru .
 
Witam ,

Miska- nic sie nie martw, jak ma byc to bedzie :). zobaczysz ze juz nie dlugo bedziesz do nas pisala o porady ciazowe :). tymczasem trzymam kciuki za szybkie "zaciazenie"

Bluszcz- no teraz to chyba juz dzidzia jest z toba co? daj na znac co i jak :) wszystkiego dobrego i czekamy na nowiny

Milego wieczorku
 
Czesc dziewczyny

Melduje sie juz rozpakowana:-D:-D:-D:-D:-D

26 wrzesnia o 9.04 przyszla na swiat Maya Julia ,SN, 4075 kg

porod byl baardzo dlugi i wyczerpujacy- 31 godz, takze ciagle jeszcze dochodze do siebie, poza tym nie ominal mnie baby blues;-)
Postaram sie zagladac do was dziewczyny, ale uwierzcie ze trudno teraz znalezc wolna chwile.

Pozdrawiam;-)
 
Bluszcz - to wspaniala wiadomosc :)))))))) GRATULACJE KOCHANA!!!!!!!
mala troche wazy co? rewelecja, ogromnie sie ciesze. Czekam z niecierpliwoscia na wszystkie informacje i wskazowki :). Tymczasem zycze szybkiego powrotu do formy i duzo radosnych chwil.
czekam na zdjecia
moc caluskow
 
reklama
czesc laski melduje ze zyje.wrocilam wczoraj...bylo fajnie,opisze pozniej jak znajde chwilke czasu....
BLUSZCZ-gratulacje ogromne:tak::happy:ciesze sie bardzo:tak:
SYLWIA-czesc kochana,a ty jak tam sie czujesz?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry