reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dobry wieczór
Powiem wam ,ze mnie dopadaja choroby wieku starczego otóz dzis byłam u lekarza z bólem pleców gdyż przez weeknd ból byl byl nie do wytrzymania wiec dzis sie wybrałam do lekarza i okazło sie ,ze mam rwe kulszową :szok: i jak to mówia jak nie urok to ......;-)
Sylwia właciwie z Muswell na enfield nie jest daleko wiec jak jestes jeszcze na siłach serdecznie zapraszam :tak:Macie imiona dla dziecka????
Bluszcz moze ty juz z dzidziusiem jestes i poród masz za soba ???
Ala miłego pobytu i szczesliwej podrózy .
Barbarak ja tez niestety nic nie wiem na ten temta pomimo ,ze mieszkam tej okolicy
Pozdrawiam Was dziewczyny i dobrej nocy pa
 
reklama
Hej dziewczyny;-)
Ja nadal w dwupaku.... :baffled:..... Widocznie mojej dzidzi nie spieszy sie tak bardzo jak mi. A ja im dluzej czekam tym bardziej sie boje....chcialabym miec juz ten caly porod za soba;-);-)
W srode wypada termin....Trzymajcie kciuki kochane:-):-)

Milego wtorku;-)
 
Czesc dziewczynyMam nadzieje ze wtorek byl dla was milym dniem po mimo pogody.Bluszcz- wszytskie trzymamy kciuki za was, moj maluszek tez Miska - czy to cos powaznego z ta rwa kulszowa? nie wiele wiem na ten temat?czy cos procz paracetamolu lekarz ci polecil?Milego wieczorku kochane
 
Dobry wieczór
Sylwia fakt pogoda dzis pakudna i w sumie tez dzien nie należal do moich najlepszych gdyz musiałam zostac w domu bo ból plecow byl nie zniesnienia teraz tabletki zaczeły działac powoli wiec jest troche lepiej dostałam cos silniejszego niz paracetamol tzn chyba cos konkretnego od rwy kulszowej :szok: to tyle u mnie trzymajcie sie ciepło pomimi tej paskudniastej pogody ;-)
 
Dzien dobry babki

Dzisiaj wielki dzien.... ale z tego co widze to tylko w teorii, bo nie czuje zadnych skurczy, czop nadal siedzi w srodku, wody nie odchodza. Zaraz wyciagne mame na spacer to moze cos sie ruszy;-)
A jak tam wasze zdrowko? Mam nadzieje ze dobre pomimo pogody;-)
Buziaki dziewczyny i milego dnia:-)
 
Czesc dziewczęta ;-)
Witam Was wieczorową pora ja sie miewam juz lepiej byłam nawet w pracy wiec zaczynam byc znow na chodzie .
Bluszcz fajnie Ci dzis wskazuje suwaczka życze Ci aby poród poszedł szybko i szczesliwie daj znac jak juz dzidzius pojawi.
Sylwia jak ty sie czujesz ?jak w pracy ?
Pozdrawiam i dobrej nocy pappapap
 
Hej babki:-)

Melduje sie nadal w dwupaku.... samopoczucie fizyczne bardzo dobre, zero oznak nadchodzacego porodu. Jezeli do czwartku nic sie nie zmieni to mam zglosic sie na badania do szpitala. Jezeli chodzi o samopoczucie psychiczne to troche gorzej.... czekanie mnie dobija, caly czas zamartwiam sie czy z dzidzia wszystko ok plus ten paniczny strach przed porodem...ehhh:confused:

Milego piatku dziewczyny;-):rofl2:
 
Czesc dziewczyby,

Miska- dzieki za zaproszenie, za dwa tygodnie odchodze z pracy wiec nic nie wiadomo, moze sie wprosze na herbatke przedporodowa :)

Bluszcz- nic sie nie matrw, z malutko na pewno wszystko jest ok poprostu jest jej tam zbyt dobrze i nie jest jeszcze gotowa, plus 7dni w ta czy w tamta sa traktowane jako roznice terminowe wiec nic sie nie martw. zobaczysz ze lada dzien/godzine i urodzisz. wszystko pojdzie bezproblemowo i szybko.

U mnie jakos co raz to gorzej, ja niestety ale doswiadczam przedwczesnych boli przedporodowych i w kazdej chwili moge urodzic ale ogolnie czuje sie dobrze tylko dojazdy do pracy meterm mnie dobijaja.
Milego piatku kochane i do napisania
Bluszcz- kochana trzymamy za was kciuki
 
Witam weekendowo
Nadal czekamy;-) Jutro przyjezdza do nas moj tato i trzeba jechac po niego na lotnisko wiec mam nadzieje ze mala zdecyduje sie jeszcze troche poczekac skoro i tak nie chce wyjsc:-):-) A w poniedzialek moj M ma egzaminy o 11.00 takze .... hmm , ale znajac zycie Maya wybierze sobie wlasnie jeden z tych dni:rofl2::rofl2:

Syliwa a jak Ty sie czujesz, masz juz jakies skurcze ?

Milego weekendu dziewczyny;-)
 
reklama
czesck kochane babeczki w niedziele
mam nadzieje ze dobre samopoczucie wam dopisuje.
Bluszcz- tato juz dojechal? nadal "2w1"?, jak sie czujesz? jakie egzaminy Twoj m zdaje? a jesli porod sie zacznie jak jego nie bedzie, bedzie mila kto z Tobo jechac do szpitala? Juz sie nie moge doczekac jak urodzisz. Ja wiem ze nie bedziesz miala sily sie tutaj czesto pokazywac ale obiecaj ze sie szybciutko zameldujesz jak juz urodzisz a pozniej damy Ci wolne :)

Ja czuje sie dobrze, skurcze mam juz dosyc dawno ale nie sa ta grozne skurcze, musze tylko sie nie przemeczac, nie stresowac (haha) i odpoczywac ja najwiecej to wszytsko bedzie dobrze.
wczoraj przywiezli mi wozek i luzeczko. moj m juz je poskladal ja zasz przygotowalam posciel, teraz tylko mluszka brakuje.
Kochana trzymam kciuki i czekamy na wiadomosci. A gdzie w ogole rodzisz i jak?

Milego dnia kochane babuszki
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry