reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Czesc dziewczyny wieczorowa porą , u mnie ok choc ostatnio zapracowana jestem gdyz "moje" dzieci poszły do szkoły wiec jest wiecej:szok: roboty , zawsze tak jest ale jak juz wpadne w ten rytm pracy to bedzie ok .
Sylwia mam nadzieje ,ze czujesz sie lepiej i nie bedziesz tak pracowac musisz dbac o siebie i dzidziusia praca nie zajac .... czy kupiłas posciel do łozeczka??? moja znajoma ostatnio kupiła w john lewis ładna posciel ale dla dziewczynki ty pewie bys wolała w jakims uniwerslanym kolorze .
Ala miłego wypoczynku w Pl :tak:
Bluszcz masz juz z górki choc teraz napewno najbardziej sie dłuzy .
Ok znikam kobietki dobrej nocki i miłego jurzejszego dnia pappapa
 
reklama
Witam wszystkie mamusie:)Jestem nowa na forum w prawdzie jeszcze mama nie jestem ale bede za pare dni i z checia porozmawiala bym z innymi mamusiami.
 
Czesc dziewczyny-
Ew23 - witamy. Na kiedy masz termin? czy wiesz co bedziesz miala? i jak samopoczucie?

Ja nadal w domu. organizm mi nie pozwala na wiele. grypka przechodzi ale nie mam sily na nic wiec i dzisiaj nie poszlam do pracy. Jutro ide na usg i nie moge sie doczekac zobaczyc moje malenstwo. niestety ide sama bo moj m idzie do pracy.

Milego dnia kobietki
 
Czesc Sylwia ja bede miala coreczke a termin mam na 20 wrzesnia a wiec jeszcze 10 dni mi zostalo:happy:A ty juz wiesz co bedziesz miec?
 
witam
ja mieszkam na acton takze niedaleko ealingu, mam 11 miesieczna coreczke i jestesmy chetne na wspolne spacerki jesli to jest aktualne :)
 
Ew23- ja bede miec niespodzianke :), postanowilismy z mezem ze nie chcemy wiedziec az do porodu. jutro ide na usg ale chyba sie powstrzymam jak juz tyle czekalam :). No to faktycznie nie wiele wam zostalo? jak sie czujesz? masz juz jakies objawy? wszytsko gotowe?

Bluszcz- a jak tam kochana u Ciebie? jak sie czujesz?

Ala- jak tam wszystko juz spakowanie do drogi?
 
Witam
wybaczcie ze tak z nienacka wpadam na forum ale mam do Was pytanie.
Moja siostra mieszka w Londynie i jej 2 letni synek zaczal chodzic od 2 tyg do przedszkola angielskiego i jest tragedia.Dzieci chodza brudne,nikt sie nimi nie zajmuje, jest tylko dwoch polakow on i jeszcze mniejszy chlopczyk.Ostatnio siostra widziala jak starsze dzieci go szarpaly, zabieraly zabawki, prawie go bily a pseudo pani jeszcze na niego ryknela zeby nie plakal :no: a to tylko jeden z przykladow :no:
potrzebuje informacji gdzie jest dobre przedszkole w okolichac seven sister wood green i najblizszej okolicy. Bede Wam wdzieczna za informacje,
 
Czesc dziewczyny jak dzis sie czujecie??? zapraszam na popoludniowa herbatke lub kawke :-) pozdrawiam i miłego weekendu pogoda dzis super :tak: pa
 
Ew23 witamy na forum:-)
SylwiaBl sama jestestem zdziwiona ze czuje sie tak dobrze na 5 dni przed terminem. Nie zdziwie sie jak przenosze :szok: Dzisiaj nawet wyskoczylam na ostatnie zakupy :rofl2:
Miska79 jak tam popoludniowa kawka ;)

A wy jak sie czujecie dziewczynki ?;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
CZesc kochane jak co slychac.
Ja dzisiaj juz mam chlopaka na szkoleniu i on robi moja robote :) ja sie tylko przygladam hehe.
Jeszcze 3tyg i koniec pracy.
Bluszcz- kochanie - to tylko dwa dni, jakies zmiany? jak twoj przedporodowy nastroj?
Ala- milego pobytu w PL
Miska- jak tylko urodze to sie napewno wprosze na herbatke :) jak tam starania?zaczynacie juz?
Ew23- jak tam ostatnie dni z brzuszkiem?
Barbarkak- przykro mi ale ja nie znam zadnych przedszkoli wiec nie wiele ci pomoge

Milego wieczorku kochane wam zycze i do napisania
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry