reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Czesc dziewczyny, mieszkam na Wembley i mam kolezanki ktoe razem ze mna sa chetne sie spotkac w piatek, wiec dajcie znac czy napewno wypali to spotkanie, bo nie wiem co mam mowic moim znajomym, bardzo chialybysmy sie poznac i porozmawiac.piszcie.:-):-):-):-):-)
 
Ja też chetnie z Emi bym sie wybrała ale kompletnie nie mam pojecia jak dojechac:zawstydzona/y: może ktoras z was zabralaby mnie po drodze hihi

Patrycjo 25 mieszkasz na wembley to niedaleko mnie ja mieszkam na greenford
 
jasne dziewczyny kto ma chote moze przyjsc zapraszamy bedzie wesolo super pogoda,w koncu sloneczko wiec w parku bedzie fajnie:-)


hmmm zastanawiam sie jak by to zrobic aby ktorej z was pomoc:baffled:

maja tak ona jest blisko teatru i jeste najwieksza fonntanna w tym parku,sa jeszcze dwie mniejsze,najlepije pytac o ta wlasnie kolo teatru
jeszcze raz podaje jak mozna tam trafic
Tube:
Regent's Park - Bakerloo line (closed until July 2007)
Great Portland Street - Hammersmith & City, Circle & Metropolitan lines
Baker Street - Hammersmith & City, Circle, Jubilee, Metropolitan & Bakerloo lines
St John's Wood - Jubilee line
Camden Town - Northern line

Bus:
2 Marylebone Station - Crystal Palace
13 Aldwych - Golders Green
18 Euston - Sudbury
27 Chalk Farm - Turnham Green
30 Marble Arch - Hackney Wick
74 Baker St Station - Roehampton
82 Victoria - North Finchley
113 Oxford Circus - Edgware
139 Waterloo - West Hampstead
189 Oxford Circus - Brent Cross Shopping Centre
274 Angel Islington - Lancaster Gate
453 Marylebone Street - Deptford Broadway
C2 Oxford Circus - Parliament Hill Fields
 
Czesc dziewczyny, mieszkam na Wembley i mam kolezanki ktoe razem ze mna sa chetne sie spotkac w piatek, wiec dajcie znac czy napewno wypali to spotkanie, bo nie wiem co mam mowic moim znajomym, bardzo chialybysmy sie poznac i porozmawiac.piszcie.:-):-):-):-):-)
:szok:o prosze ja tez mieszkam na wembley:-):-)a gdzie dokladnie mieszkasz?
 
Fittney:szok:tak!!! ja ciebie nie kojaze bardzo mozliwe bylismy popoludniu na placu zabaw tam koło kortów tenisowych:tak:
Możemy umowic sie kiedys na wembley na ktoryms placu zabaw tam tez jest fajnie albo na tym koło kortow:-)
 
reklama
Fittney:szok:tak!!! ja ciebie nie kojaze bardzo mozliwe bylismy popoludniu na placu zabaw tam koło kortów tenisowych:tak:
Możemy umowic sie kiedys na wembley na ktoryms placu zabaw tam tez jest fajnie albo na tym koło kortow:-)
heheh napewno mnie widzialas ;-)mialam biale rybaczki i klapki na mega koturnach:-D i bezowa bluzke,moj synek chyba byl bez czapki jak tak to powinien ci sie w oczy rzucic jego irokez ;-)a propo placu zabaw to nie wiem czy bylas na tym w barham park tam teraz obok rozklada sie wesole miasteczko:-D a ty nie pracujesz?odezwij sie na gg;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry