reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
HE HE SUPEREK WKONCU SPOTKANKO !!!!!!
NOO TYLKO MAXIM ZALACZ JESZCZE RAZ TO ZDJECIE BO ZNAJAC MNIE ZNOWU NIE TRAFIE ;) :laugh2: A MOZE POPROSTU SIE Z TOBA GDZIES UMOWIE :laugh2: :laugh2: :laugh2:
 
reklama
Mama Alexa gratuluje synka i z mila chcecia poznamy nowe mamuski wiec kazdego zapraszamy:-)

Kallusia wyslij mi na priv twoj numer to sie zgadamy:-)
 
Dziewczyny jesli z moja kruszynka bedzie wszystko ok to za tydz wracamy do Londynu wiec bede 26 maja i oczywiscie pisze sie na spotkanie a na urlop dopiero wylatujemy 3 czerwca wiec pasuje mi jak najbardziej:-)
 
Ale fajnie w koncu spotkanko i to na swiezym powietrzu :-)
My tez jestesmy chetni, tylko, ze nam pasuje 25 bo 26 maja mamy wesele.
Maxin ja tez nie widze zdjecia tej fontanny, a gdzie ona jest w tym parku, bo on dosc spory jest?
 
FONTANNA WYGLADA TAK:-)
zbabciaprzyfontannie1xb8.jpg


NIEDALEGO Queen Mary's Gardens, W SRODKOWYM KOLE,POLNOCNA CZESC PARKU,NIEDALEKO TEATRU,NA MAPCE NA PEWNO JA ZNAJDZIECIE A FONTTANN ANAZYWA SIE "Memorial to Sigismund Goetze"

Mozemy Anetka spotkac sie 25;-)

JAK LASKI PASUJE???
 
ja tez chce wracamy 25 maja i jestem chetna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 
A ja niestey sie z Wami rozmine, bo 27 maja przyjezdzam z Pl dopiero, ale chetnie , jesli mozna, spotkanm sie z Wami nastepnym razem:)
 
reklama
To wreszcie laski kiedy? 25 czy 26 maja? I o ktorej godzinie.
Nam bardziej pasowalaby sobota 26.
Maxin Ty jako organizatorka daj znac co postanowilyscie.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry