reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Nam bardziej pasuje 25 bo 26 maja mamy wesele. No ale jakby co to mna sie nie przejmujcie, spotkajcie sie kiedy wiekszosci pasuje :tak:
 
reklama
ok wiec 25 kolo fontanny o 11.00​

ja w sumie tez wole piatek,bo przenosimy urodziny dziuni na 27 wiec w sobote bede miala ostatnie przygotowania ,zakupy:-)
 
witam
ja rowniez bardzo chetnie bym dolaczyla,ale jak na razie to zupelnie nie wiem co,gdzie i jak:szok:
 
Dziewuszki ja nie wiem czy dam rade bo zobowaiazalam sie pilnowac dzidzi kolezanki we wtorki i piatki od 10 do 13. Dlatego pisalam ze berdziej pasowalaby mi sobota. Jak znajde zastepstwo to bede.
 
Fittney pewnie,ze przyjdz,stone wczesniej napislam gdzie:tak:zapraszamy

Maja przeciez mozesz do nas dolaczyc po pracy jak bedziesz miala sile i chceci;-)
 
Maxin w sumie to masz racje. Pewnie troszke tam pobedziecie. A ta opieka nad dzidzia kolezanki to w ramach przyslugi .
Postaram sie dolaczyc.
 
Dziewczyny SUPER. Jakos sie wylgalamz siedzenia z mala kumpeli. Wiec bede.
Czy ktoras z Was bedzie jechala autem? Jest tam jakis parking niedaleko?
 
a mnie raczej na pewno nie bedzie, bo tesciowie sa od srody, a maz w piatek pracuje i nie bedzie mial kto sie nimi zajac:-(
a tak bardzo chcialam przyjsc - w koncu od pazdziernika nie udalo mi sie byc na zadnym spotkaniu:-(
 
reklama
hej
nie wiem czydo was dołącze bo nie znam jeszcze londynu,chyba że któras z was niedaleko mieszka i mogłybysmy razem podjechać???
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry