reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja bym chetnie dolaczyla do was i poszla zaszalec ale te kilometry, buuuu:-:)-:)-(
 
reklama
heja super Maja ze juz mamy bilety wiec w czwartek tak????Szalejemy:-):-):-)
oby tylko nog nie polamac

Mamuśka79 witaj mieszkasz calkiem blisko nas,jak maasz chcec mozemy sie kiedy ugadac na spacerek???Pozdrawiam,Slotki maluszke

Maggusia kobietko jak ci pasuje pod koniec przyszlego miesiaca do przyjezdzaj,sam cie nie wypuscimy:-D:-D:-D
 
izusia kochana przeciesz mozesz przyjechac do londynu u nas zostac na noc,odbierzemy cie dowiezemy na stacjie a czas na pewno milo spedzimy??Pomysl!!!!
raz przenocuje Maggusie raz ciebie,a w koncu lasenecjie poznamy sie na zywo bylo by wspaniale,tyle sie juz przecierz znamy:tak::-);-)
 
maxin78 chętnie wybiore się na spacer, ale środy odpadają bo mały ma problem z nóżką i jeżdzimy do szpitala, w inne dni jak najbardziej, a skąd jesteś?
 
maxin- spotkanie bedzie jednak w PIATEK 03.08.2007 R:-)

izus kochana ja juz niedlugo zmieniam lokum wiec do mnie tez zapraszam :tak: byloby superasnie:tak::-)
 
to co ustalmy jakies konktety o ktorej sie spotykamy i gdzie????
ja juz nie moge sie doczekac!!!
aha i prosze powiadomcie swoich mezow ze wrocice pozno nad ranem!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
mamuska mieszkam kolo Wood Green

Od ktorej sa otwarte???Mysle ze tak 20.30 byo by ok,moze przez weisciem do metra na Kings Cross??? kto wogole idzie???
 
hej!!!
mam prosbe czy moge zabrac moja kumpele mieszkamy w tym samym miejscu i byloby mi razniej z nia jechac i wrocic mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko, :sorry2:

DISCO ROLLER 03.08.2007r
maxin
maja33
olis
anulka
KINGS CROSS 20.30 PRZED WEJSCIEM DO METRA
 
Kurcze z mila checia bym sie z wami zabrala ale niestety nie mam glowy do zabawy.

Dziewczynki ja tez zapraszam do siebie ale dopiero jak zamieszkamy sami czyli w grudniu.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry