reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja tez bym się chętnie wybrała na spotkanie z Wami, ale mam troszkę daleko:-(
 
reklama
Witam
:-)
jestem w Londynie trzeci tydzień
Mam 17 miesięcznego synka Maciusia
Mój mąz pracuje tu od ponad 8 miesięcy
W Polsce byłam stale zabiegana, bo sama z dzieckiem, robiłam doktorat, dorabiałam korepetycjami, no i miałam rodzinę i znajomych a tutaj niestety nikogo znajomego
Zaczyna mi doskwierac samotność :zawstydzona/y:
Może znajdziemy tu towarzystwo do spacerów :sorry2:
Mieszkamy niby na Brentford ale to w sumie Ealling-tuz przy Gunersbury Park
Pozdrawiamy-słonecznie na szczęscie
 
Witam
:-)
jestem w Londynie trzeci tydzień
Mam 17 miesięcznego synka Maciusia
Mój mąz pracuje tu od ponad 8 miesięcy
W Polsce byłam stale zabiegana, bo sama z dzieckiem, robiłam doktorat, dorabiałam korepetycjami, no i miałam rodzinę i znajomych a tutaj niestety nikogo znajomego
Zaczyna mi doskwierac samotność :zawstydzona/y:
Może znajdziemy tu towarzystwo do spacerów :sorry2:
Mieszkamy niby na Brentford ale to w sumie Ealling-tuz przy Gunersbury Park
Pozdrawiamy-słonecznie na szczęscie
Witaj!Ja mieszkam 40 km od Londynu wiec ciezko o wspolne spacery ale na spodkanko koniecznie przyjade!A na razie zapraszam na watek mamy z UK zawsze bedziesz miala z kim pogadac jak bezie cismutn i wesolo tez !!!!Pozdrowionka
 
spotkanie disco roll
:-)kto chetny:-)
03.08.2007r-decyzja do piatku bo wtedy kupujemy bilety:-)

maxin
olis
maja33
anulka
 
w kloncu cos z ta dyskoteka sie rusza;-):tak: a juz mialam krzyczec czy zapomnialyscie, bo sie doczekac nie moglam
:-)
 
anulka-nic nie zdechlo nie martw sie:-D wszystko pod kontrola

dziewczyny ktore beda sie dopisywac KOPIUJCIE LISTE ABY NAM NIE ZGINELA:-)

spotkanie disco roll
:-)kto chetny:-)
03.08.2007r-decyzja do piatku bo wtedy kupujemy bilety:-)

maxin
olis
maja33
anulka
 
DZIEWCZYNY MAMY JUZ BILECIKI :-) NA 03.08.2007 OTWARTE TAM JEST OD 20.00 DO 2.00 WIEC NA KTORA SIE UMAWIAMY NA 20.30? CZY JAK?:cool:
 
Witajcie,
chętnie przyłącze się na wspólne spotkania :-)
Mam 8 tyg synka Krystianka, a w Londynie jestem od roku. Osoby które poznałam w pracy mieszkają daleko no i pracują. Niestety nie mamy możliwości na spotkania, dyskoteki też się skończyły :-(, gdy mam chwilke przeglądam stronki o bąblach i ucieszyłam się gdy Was znalazłam. Mieszkam na Leytonstone, przy granicy Stratford.
Gorąco pozdrawiamy
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry