reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
NO TO SUPER. Do zobaczonka za tydzien, tylko mam nadzieje ze nie bedzie Wam przeszkadzalo jak pojawie sie z moimi dwoma mezczyznami.
Ale sie ciesze !!!!!!!!!!:-D:-D:-):-):-D:-D
 
reklama
oo prosze jak sie fajnie nawet zlozylo.... ktores niemogly,a tu za tydzie ekipka sie zbierze,bedzie nas troche,pogoda mam nadziej ze wyklaruje:rofl2::tak:
 
maxin, justyna - sper ja tez nie mam nic przeciwko wiec za tydz spotkanko:-)
 
My juz w czwartek lecimy do Pl, wiec tym razem nie damy rady. Bawcie sie dobrze i porobcie mnostwo fotek :tak:I oby sie w koncu pogoda poprawila, no :-D
 
dziewczyny a kiedy wybieracie sie na rolki??? bo z checia bym z wami poszla:tak:
 
reklama
heja laski
rano sie obudzila i zobaczylam mrzawke za oknem,nerwy ma juz na ta pogode,ale nie pozwole aby zniszczyla nam spotkanie,wiec jezeli bedzie £daniue spotykamy sie
11.00 przes stacja metra Hayd Park Corner
natomiast jezeli bedzie padac,moze rano jak bedziecie daly rade zagladnac na bb,postarm sie napisac co dokladnie robimy,ale w przypadku deszczu spotkamy sie​
11.00 przed glownym wejsciem Natural History Muzeum (South Kensington)
na poprzedniej stronie jeste mapka gdzie znajduje sie muzum i jak tam dojechac

czy tak wam odpowiada laski???

wiec kto sie pisze:

maxin+Natalia
Maja+Martusia
Olis+Oliwierek
Evoska+Rocco
Tamarunia+Hafsa
Tigeer+Oliwcia
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry