reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mam propozycje gdzie mozna isc gdyby pogoda nie dopisala:tak:.Moglybysmy isc do Natural History Muzeum,jeszcze dwa tygodnie temu pracowalam tam w restauracji,wiec w razie czegos na obiadek mozemy sie tam przejsc.Moze ceny sa duze,ale ja wciaz mam tam 50% discountu.Co wy na to:confused:
 
reklama
Dziewczynki, bawcie sie dobrze, ale wam zazdroszcze:zawstydzona/y::zawstydzona/y:.
Robcie zdjecia zebym pozniej mogla sobie chociaz poogladac.
Jeszcze raz ubawu po pachy no i pogody.:tak:
 
kama powiem ci,ze to bardzo dobry pomsyl,wlasnie sie zastanawialam co zrobic jak pogoda nie dopisze,wiec jezeli rano bedzie padac lub bedzie sie zapowiadac na deszcz,choc na 100% nigdy pewnosci nie ma,to zamias Hayd Parku mozemy sie spotkac przed glownym wejsciem Natural History Muzeum,czy kazda wie gdzie sie on znajduje???

By tube We are within walking distance of South Kensington station on the District, Circle and Piccadilly lines
By bus Routes 14, 49, 70, 74, 345, 360, 414 and C1 stop near us. Some tour buses also pass nearby

vu-getting-here-im_4128_1.gif
 
wrrrr.......ale jestem zla zla zla:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

niestey na spotkaniu nie bede:no::wściekła/y::no::wściekła/y::no::wściekła/y:

mamy rodzine od tygodnia,w sumie zatrzymali sie u mojej mamy,w piatek wyjzdzaja,moja mama mial ich zawiesc,ale nie moze sie z parcy zwolnic,potem moj tato mial isc zawiesc,tez dzis sie okazlo ze nie da rady i co :wściekła/y::zawstydzona/y::-( musze to zrobic ja,laski nie maja pojecia jak sie poruszac po londynie,a przeciez same je nie puscimy taxi,nawet niewypada.Wiec obowiazek spadl na moje barki,boze siedze i rycze wiem,ze to nie koniec swiata,ale tak bardzo CHCIALAM WAS ZOBACZYC,nawet nie pytam o przelozenie,bo bezsensu aby z powodu jedenj osoby przekladac.
wiec laseczki bawcie sie dobrze

wrr....,ale mam nerwy:dull::dull::dull::angry::angry::angry:
 
Niewiem jak reszta dziewczyn,ale ja nie mialabym nic przeciwko temu aby odlozyc na przyszly tydzien.W sumie pogoda ma sie poprawic,JUSTYNA170979 moglaby przyjechac oraz maxin78.To zalezy od was dziewczyny:tak:,mi jest obojetne.Co prawda zalatwilam sobie wolne w pracy na piatek,ale w przyszlym tygodniu takze mam wolny piatek:tak:.
 
Ja Tez Jestem Za!!!
Przekladamy Spotkanko Za Tydzien!!!
Bez Naszej Przywodczyni O Dobrym Sercu To Nie To Samo!!!
 
reklama
ja takze jestem za
wczoraj sie dowiedzialam ze prawdopodobnie bede miala Zuzie az do soboty wiec w piatek z dwoma laskami nie mialabym ochoty sie wybierac na spotkanie:tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry