reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja juz napisalam do maxin, ze nas nie bedzie - Olivce dzisiaj to juz normalnie gile z nosa leca;-)wiec nie bede jej ciagac do miasta
ale czekam juz na termin nastepnego spotkania:-)
 
reklama
dzieki laski za spotkanie milusno bylo widziec i poznac nowe mamy Kame i Justyne,urocze bobaski Alexa i Dominika:-)
Oraz Anulek i Olenke,super urosly,a mam fajnie sie trzyma:-)
Olis i Oliwierka duza buzka w calusne usta,swietnie was widziec:-)
Maje i Martusie extra smieszka z niej,bardzo grzeczna,mamusia jak zawsze usmiechnieta:-)
 
Dziewczyny spotaknie bylo super, fajnie tak na zywo sie spotkac i pogadac:-)
nowe mamusie Kama i Justyna super was poznac i sliczne bobaski Dominik i Alex
Maxin nie zla laska z Ciebie, za przeproszeniem, a Natalka to juz mala panica i fajnie wyglada w tej grzywce
Olis faktycznie masz racje ze lepiej ci w ciemnych wlosach, Oliwierek niby mlodszy a juz zawija nie zly chlopczyk
maja dobrze cie zobaczyc a Martusie pierwszy raz ja widzialam i jest rozkoszna
musze czesciej sie z wami spotykac :tak:
wielkie buziaki od nas dla was;-*
 
Ja takze dziekuje za spotkanie,jestescie super:tak:.Mimo ze Dominik dzisiaj marudzil swietnie sie bawilam i na nastepne takze sie pisze:tak:.Co do rolek to moglybyscie mi cos wiecej napisac?Niewiem jeszcze czy bede, bo za 2 tygodnie pracuje w piatek,niestety mam wolne w sobote i niewiem czy dam rade sie zamienic:-(.
 
i ja równiez dziekuje za spotkanie bylo super jak zawsze nowe mamusie Kama i Justyna bardzo fajne kobitki Dominik i Alex slodkie dzieciakisuper tez bylo zobaczyc Anulke i Olenke wyrosla na sliczna dziewczynke i malego rozbojnika;-):-D, Oliwierek calusny smyk slodziak ze hej a Natalcia sliczna panna :tak:i pieknie jej z grzywka, o starych wygach juz nic nie napisze(Olis i Maxn):-D
 
Witam wszystkich jak zwykle serdecznie.
Mamuski jestescie super, dzieciaczki niesamowite - malutkie, slodziaste skarby.
Spotkanko tez super tylko szkoda ze tak szybko.
Na nastepne tez sie pisze.
Co do fryzjera, nie patrze narazie w lusterko, troche krocej a ja nie moge sie przyzwyczaic.
Dolaczam fotki.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry