reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Suwaczek powinien juz dzialac, mama taka nadzieje.
Pare slow o sobie napisalam w Mama w UK.
Pozdrawiamy ogramnie:happy2::happy2:
 
To jeszcze raz Ja. Czy ja tez moge sie pisac na wasze spotkanie.:zawstydzona/y:
Musialabym tylko sprawdzic dojazd.
Prosilabym tylko o przypomnienie miejsca i daty.​
 
pewnie chetnie poznamy nowe mamusie i dzieciaki
SPOTKANIE ZA DWA TYG

6 LIPIEC HAYD PARK NAJLEPIJE PRZEZ METREM:-) GODZINA 11.00
 
czesc dziewczyny mysle ze ja tez wpadne , jade do polski 16 , wiec przed wyjazdem moge sie z wami spotkac i dluzej posiedziec, hyde park bedzie lepszy niz regents park.pozdrawiamy.:-):-)
 
Jeszcze jedno pytanko, czy bedzie ktoras ze swoja poloweczka, bo ja bym przyjechala ze swoja, widujemy sie tylko rano do pracy ma na 12 a jak przychodzi to juz przktycznie spie. Wolne ma wlasnie w czwartek i piatek. Bardzo chcialabym spotkac sie z mamami i ch pociechami ale nie zabardzo chce zostawiac moje szczescie same w domu, bo i tak spedzamy ze soba tak malo czasu.:-:)-(
Jezeli tak dajcie znac, bedze bardzo DZWIECZNA ;-);-)
 
06.07.2007 HYDE PARK GODZ. 11.00
(PRZY STACJI METRA)

MAXIN + NATALIA
OLIS + OLIWIER
MAJA33 + MARTA
PATRYCJA25 + ?
JUSTYNA + ALEX​

DOPISUJCIE SIE KOCHANE KTO MORZE
 
Diewczyny Dajcie Propozycje Na Rolki Kiedy Sie Wybieramy Moze Tydzien Po Spotkaniu Z Dzieciaczkami Czyli Moze 13 Lipca 2007? Piszcie Propozycje:-):-):-)
 
majeczka wrocila i od razu lista jest swietnie:-D:tak:;-):-)

a na rolki,mnie osobiscie pasuje,tylko wiadomo ustalic trzeba termin,a potem zamowic przez internet bilety,wiec laski jak macie chec poszalec to piszcie co myslicie:tak:
 
reklama
06.07.2007 HYDE PARK GODZ. 11.00
(PRZY STACJI METRA)


MAXIN + NATALIA
OLIS + OLIWIER
MAJA33 + MARTA
PATRYCJA25 + ?
JUSTYNA + ALEX
TAMARUNIA+HAFSA​


DOPISUJCIE SIE KOCHANE KTO MOZE
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry