reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny pczekajcie na nas az wrocimy z Pl. Tez chetnie sie z Wami jeszcze raz spotkamy.
 
reklama
czyli przekladamy tak???

wiec moze poczekamy jak wroca majeczki obydwie z Pl;-)?
wiec moze wstepnie ustalimy 6 lipiec co wy na to???

dorcia w sobote przewaznie mezowie w domu wiec kobietki chca nacieszyc sie ,ale mozna to przemyslec i sie dogadac:tak:

pozdrawiam
 
Fajnie ze przekladacie:tak: to spotakanie to mamy czas aby sie wyleczyc z tej ospy, bo byscie mnie zlinczowaly:wściekła/y::wściekła/y::szok: jak by sie u was po spotakniu ospa pojawila:-D
 
Dziewuszki bawcie sie dobrze. Nas niestety nie bedzie bo do 6 nie wrocimy.7 mamy wesele. Ale wpadniemy napewno na nastepne spotkanko.
 
hej laseczki bylismy wczoraj z mezem w hyde parku bylo super naprawde warto sie tam wybrac

my takze sie piszemy na spotkanko 6 w piatek tylko nie wiem czy poradze sobie z zuza i emi mam nadzieje ze od zuzy bede miala wolne:tak:
a co do soboty to racja co dziewczyny pisaly moj maz pracuje w soboty ale zdarzaja sie i wolne wiec piatki sa lepszym terminem zalezy jak kumu pasuje:-)
 
Dzien Dobry wszystkim, mam nadzieje ze dobrze trafilam. Pisalam juz do roznych forum, z checia poznania mam z Londynu. Moje male szczescie poszukuje kolegi lub kolezanki, widac to jak idziemy do przychodni i sa tam jakies dzieci, nie spuszcza z nich oka. Mam nadzieje ze przyjmiecie Nas do swojej spoleczności.
Pozdrawiamy.
Justyna i Alex (SE)
 
JUSTYNA170979 witaj zapraszamy do watku glownego:-)

witakj w gronie mam na emigarcji;-)npisz cos wiecj o sobie:tak:

pozdrawiam
 
reklama
dziewczyny ja sie pisze na 6lipca z ogromna przyjemnoscia :-) dopasuje sie do miejsca i godziny
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry