reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Czzzesc wam wszystkim mama , dziekuje rowniez ze spotkanie bylo bardzo fajnie , nastepnym razem bede tylko z coreczka bo moj facet czul sie bardzo nie swojo, a pozatym w ten dzien pozniej w restauracji oswiadczyl mi sie, bo w lipcu bedzie slub, i dlatego tez chcial szybciej uciekac , ale nastepnym razem zostane do konca bo bylo bardzo sympatycznie. pozdrawiam i dzieki jeszcze raz.:-):-):-)

 
LASKI PRZYPOMINAM SPOTKANIE 15 MAJA O 11.00 W HAYD PARKU,moze spotkajmy sie kolo stacji metra,co wy na to???

czy wogole ktos bedzie??????

ja jestem za ,mam nadzej,ze Natalcia poczuje sie lepiej ,od wczoraj ma goraczke i lekkie wymioty,wiec zobaczymy.Bardzo bym chciala jak nie mozemy przelozyc jak komus nie pasuje,

dajcie znac
 
My bardzo chętnie :tak:Kasiula Matula + Emi
ale może 15 lipca bo naj maj to sie juz chyba nie załapiemy;-):-)
 
hihi kasiulka nio ale ze mnie ciapa,myslalam czerwiec napislam maj

niestety my w tym tyg nie damy rade mala chora wiec ..........
jak amcie ochote to sie spotkajcie
a jak nie to przelozymy:-)
 
reklama
dziewczyny bardzo chcilabym z Wami sie spotkac, jednak w ten pt mam wizyte u dentysty, na ktora czekalam 2 tyg , a mam zainfekowanego zeba wiec sie niestety nie wyrobie. Ale bardzo bardzo bym chciala!!!Tymbardziej, ze tak dlugo mnie nie bylo i mialbym okazje poznac dziewczyny:):):):):):):):):):

Pozdrawiam serdecznie:)
Tama:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry