reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
o w koncu dziala

ja tez dziekuje za mile spotkanie :) tak dobrze mi bylo w waszym towarzystwie ze nawet mialam wrazenie ze znamy sie juz wieki ;]
 
Ja rowniez dziekuje za milusno spedzony czas:-):tak::happy:

fajne z was laski,super bylo sie wyluzowac ,pogodac o naszych sprawach,oby pogoda dopisal nastepnym razem mozemy zrobic sobie piknik moze w Hyde Park???Znajduje sie tam super plac zabaw dla dzieci:tak:
 
a tu pare foteczke:
dzieciaczki:w rogu cutke maciutkiej Blani widac,Emi,Blania,Natalka,Patti

dzieci1vy9.jpg

nasza para Blania i Adi
para1ij9.jpg

mamusie na trawce:maxin,patrycja,anteka,Fittney,kasula matula,
mamusie1iw3.jpg

Anetka z dziecmi
anetkazdziecmi1tb3.jpg
 
Szkoda że bb nie działa dla nas z uk jak nalezy oby było lepiej :tak:
ja takze serdecznie dziekuje za miłe spotkanie dziewczyny super sobie pogadalyśmy ciesze sie ze zdecydowalam sie jednak przyjechać:tak:
Maxin to swietny pomysł tam nawet wiem jak dojechać hehe wiec my z Emi sie piszemy na to spotkanie:tak:
 
jAK TYLKO POGODA BEDZIE FAJNA TO USTALIMY DATE:-)

WSTEPNIE PROPONUJE 15 CZERWCA CO WY NA TO?????

:happy: pIkNiK w Hyde Park :-)
 
dziewczyny aja proponuje wczesniej na wembley spotkanko,do 3.06 jest przy barham parku wesole miasteczko,jest tam tez plac zabaw:-):-)
gdyby pogoda tylko sie poprawiła byloby super:-)
 
reklama
dziewczyny fajne mialyscie spotkanko strasznie zaluje ze mnie nie bylo to pierwsze ale widze ze ominie mnie jeszcze jedno to w hyde parku no nic pisze sie na nastepne super laski jestescie i dzieciaki sliczne niektorych mam jeszcze nie znalam :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry