reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Na rolkach jeszcze nie bylysmy:no:

MOZE SPOTKANIE ZORGANIZUJEMY POD KONIEC MAJA??????? 25-26 TAK UROCZYSCIE BEDZIE NASZE PIERWSZE MATCZYNE SWIETO:happy: :happy: :happy:

CO WY NA TO????:confused:

Ja proponowala bym tym razem w Regent`s Park,pasuje wam???;-)

dajcie znac:cool2:
 
chyba wiekszosc z was wie jak trafic,jak nie to tu pomoc:
Tube:
Regent's Park - Bakerloo line (closed until July 2007)
Great Portland Street - Hammersmith & City, Circle & Metropolitan lines
Baker Street - Hammersmith & City, Circle, Jubilee, Metropolitan & Bakerloo lines
St John's Wood - Jubilee line
Camden Town - Northern line

Bus:
2 Marylebone Station - Crystal Palace
13 Aldwych - Golders Green
18 Euston - Sudbury
27 Chalk Farm - Turnham Green
30 Marble Arch - Hackney Wick
74 Baker St Station - Roehampton
82 Victoria - North Finchley
113 Oxford Circus - Edgware
139 Waterloo - West Hampstead
189 Oxford Circus - Brent Cross Shopping Centre
274 Angel Islington - Lancaster Gate
453 Marylebone Street - Deptford Broadway
C2 Oxford Circus - Parliament Hill Fields

There is Pay and Display Parking along Chester Road on the Outer Circle and Inner Circle, between 0900 and 1830 everyday.


MOZEMY SIE POSTKAC NP.KOLO FONTANY KTORA MA RZEZBE SYREN,ZNAJDUJE SIE
Memorial to Sigismund Goetze. Northern end of Queen Mary's Gardens, inner circle.

sigismund-goetze.jpg
 
Czesc ja takze postaram sie dotrzec na spotkanie.Jestem tu juz jakis czas i w sumie nie znam zadnych mamus z Londynu,a widze ze nadaza sie swietna okazja.Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona:confused: .



s6001222ub9.th.jpg
 
o, fajnie:-)
mam nadzieje, ze tym razem mi sie uda, chociaz tesciowie beda w tym czasie w odwiedzinach, ale moze sie wyrwe:-)
no i tym razem z Olivcia:-)
 
reklama
Witam
od 17 marca 2007 jestem mama slodkiego Alexa,ktory urodzil sie dwa miesiace wczesniej przed planowanym terminem. mieszkamy na Canning town,i bardzo chcielibysmy spotkac sie z innymi mamami i dzieciaczkami,bo jestesmy w londynie bardzo samotni :-(, tylko my i pracujacy tatus ktorego ciagle nie ma w domku :-(. Nie wiem czy dam rade wyjsc z malym na tak dlugo(poniewaz to wczesniak niestety nie mozemy wybierac sie na dlugie spacery na razie),ale jesli tak to z przyjemnoscia do Was dolaczymy w maju,jesli nas zechcecie kochane mamusie oczywiscie.
przesylamy gorace buziaki i zyczymy milego wieczorka itp.
Daria i Alex
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry