reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
wiecie potrzeba nam potwierdzenia czy na bank bedziecie bo chcemy przez net zarezerwowac bilety

acha ara jak mozesz podaj nam numer tel. na gg moje to 4040144
 
Hej lasencjie no co za pech z tymi biletami:szok: :zawstydzona/y: :no:
wiec ak robimy decydujemy sie na przyszly piatek?,bo jak tak to trzeba zabukowac bilety juz teraz.

dajcie znac

ja mam nadzieje,ze W.naprawi kompa,smiesznie co nam z Olis net sie popsol,a Mai drukarka,czy to jaks zmowa sprzetu:-D
 
Ja niestety nie moge byc bo moja polowka pracuje w nocy w piatek, a nie moze sie zamienic bo dopiero mial wolne, buuuuuu, a tak mialam ochote potancowac. No ale wy bawcie sie dobrze kobialki i porobcie mnostwo foteczek :-)
 
czesc mamusko
mieszkasz nadal w Londynie? bo widze ze spoznilam sie zodpowiedzia jakies 15 roku.:)
Pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny bylo naprawde swietnie nie wiedzialam ze bedzie tak fajnie,pozdrawiam was i co???za tydzien na rolki????:-) :-) :-) :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry