reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
my tez wklejamy foteczki z wczorajszego spotkania


Natalka gotowa calowac Oliwierka a ten lekko zawstydzony...i co patrzy w oczy mamie Natalki i prosi o zgode
dsc06130wa1.jpg



Natalka chce wychwycic kolejnego calusa a Oliwier zajety zabawka
dsc06128bg9.jpg



I w kocncu udalo sie..slodki calus zapieczetowla przyjazn-ciekawe co na to Patti???a z drugiej strony nie mam pojecia po kim moj synus odziedziczyl taki upor do calusow z tak sliczna dziewczynka!!
dsc06126gq8.jpg



Maja z przeslodka i przegrzeczna Martunia!!!
dsc06134jx5.jpg
 
reklama
hihihi super sa te calusne foteczki,co na nie patrze to smiac mi sie chce,tak uroczo wygladali z Olim:-) :-) :-)
 
Dziewczyny mozemy sie wybrac jak macie ochote 23 marca do swietnego clubu,gdzie mozna poszalec na rolkach,albo potanczyc,tylko ,ze to jest piatek,jak wam nie pasuje to mozemy sie wybrac w sobote na Kings Cross tam jest pare fajnych clubow,

a to linki do Roller Disco:
Roller Disco London

podaje link do przewodnika po clubach,mozemy isc na Kingss Cross,albo w inne miejsce,dajcie znac co wolicie:
View London - London for Londoners

:-) :happy: :-)​
 
wow fajny ten klub z rolkami :-)chetnie bym sie do niego wybrala szkoda ze tak daleko mieszkam od was:tak:
 
mi pasuje kazdy dzien nie ma problemu ze to piatek i ja jestem napalona na ta dyskoteke na rolkach... w zyciu jeszcze na takim czyms nie bylam bedzie super...
ja znam disco tylko na lyzwach tez jest bosko na Queensway..
 
SUPER KOBIETKI CZYLI PIATEK 23 MARCA PASUJE????MOZEMY SIE UMOWIC PRZED METREM KINGS CROSS OK 20.00????Zastanawiam sie tylko na biletami czy moze nie lepiej kupic wczesniej przez net????hmmm....bo bylo by bezsensu przyjechac i np nie dostac rolek,ae jak bedziemy wczesniej to w sumie powinno byc ok,co myslicie.

KTOS JEST JESZCZE CHETNY????

SUPER JUZ NIE MOGE SIE DOCZEKAC,BEDZIE SMIESZNIE:-)
 
mi pasuje 23marzec i kupmy wczesniej bilety ale ja nie dam rady na 20 bo wracam do domu okolo 19.30:-( , bo to piatek i ide do pracy ale na 21.00 byloby super napiszcie czy mogloby byc
 
reklama
Super
23.03.2007 Piątek godz.21.00
:-) Rolkowe szalenstwo:-)
Maxin
Olis
Maja33​
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry