reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Widze ze spotkanko sie udalo ;) no i przerodzilo sie w spotkanie randkowe :-D no no ladna para bedzie :-D
Mam nadzieje ze pierogi zjadlyscie za mnie :-D bo ja tu jem nawet za trzy:laugh2:
co do disco na rollach to ja sie pisze nawet na nastepny dzien jak przylece :laugh2: supeerreek
 
reklama
fajnie kalusia ze mozesz byc z nami im nas wiecej tym lepiej a ty odpoczywaj w tej polsce i nabieraj sil...
a wiec do zobaczenia na disco
 
23.03.2007 Piątek godz.21.00
:-)
Rolkowe szalenstwo:-)
Maxin
Olis
Maja33
Kallusia

ZAPRASZAMY!!!
 
A to bedziecie miec niezla zabawe, jak czytam ten watek to tak mi szkoda ze mieszkam tak daleko, chetnie bym gdzies wyskoczyla raz na sto lat w babskim towarzystwie , poplotkowac i wypic drina.
A tak wogole to wy umiecie wszystkie na rolkach pomykac czy na zywy ogien idziecie?
Buzialki
 
czesc dziewczyny:-):-):-)
bardzo zaluje ale nie dolacze do was bo mam meza zazdrosnika:tak::tak:, ktory stwierdzil ze jakbym ja sie czula gdy by on poszedl sobie z kumplami na piwko??:confused::confused: A za miesiac przyjada tesciowie to sobie razem wyskoczymy:tak::tak:
 
anulka- to szkoda wielka ze nie bedziesz mogla byc z nami
izusia-szczerze ja nigdy nie jezdzilam na rolkach takze moze byc zabawnie i napewno duuuzo smiechu,zdamy napewno relacje...
 
ja tez nie jezdzilam duzo ostatnio zaliczylam dwa razy glebe i dalam sobie spokoj wiec na pewno bedzie zabawnie:laugh2:
a jak robimy z biletami kupujemy wszyscy razem przez internet czy kazdy sam sobie bo nie wiem czy to ma jakies znaczenie:eek:
 
Rybki moje kochane !!!Ja sie z wami wybiore ale za drugim razem bo z polandu wracamy dopiero 19 kwietnia ;) tak wiec prosze mi sie tam nie poobijac za bardzo, zeby nie stracic ochoty na nastepny raz :-)
poducha na dupska i dajcie czadu :laugh2:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry