reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
:-) kobietki wiecie co kiedy sie tak zastanawilam,czy byla by mozliwos kiedys zorganizowania spotkania samych mausiek w jakies knajpce,moze potanczymy,na pare godzinek wieczorem na pewno daly byscie rade wyskoczyc??????????:-)

CZY KTORAS BYLA BY CHETNA????????mnie bardzo nosc aby gdzies wyjac potanczyc,wogole do ludzi,jejku ostatni raz bylam chyba 1,5 roku temu:szok:

:baffled: CO WY NA TO???:baffled:
 
reklama
Co do spotkanka sobotniego to niestety nie mozemy bo mamy za duzo spraw do zalatwienia.
A jesli chodz o wypad samych mam na potancowke hehehe :laugh2: to jestem jak najbardziej ZA. Ja coprawda wytancowalam sie troszke ostatnio w Polsce. Ale super byloby wyjsc gdzies razem :tak:
Takze Maxin jakby co to dotrzymam Ci kroku hehe :-)
Kto jest jeszcze chetny????
 
super ANETKA:-)
JA CHETNIE BYM SIE WYBRALA PODAJ TERMIN KTORY BY CI PASOWAL,POGADAMY Z CHLOPAMI I BEDZIE GIT;-)
 
hej - niestety nie bede mogla przyjechac w sobote - mamy z mezem duzo spraw do zalatwienia w nowym mieszkaniu .Zycze dobrej zabawy i udanej pogody . iwona
 
My niestety tym razem takze nie mozemy:no:
Mam nadzieje ze na nastepnym spotkaniu sie zobaczymymy.
Milej zabawy zyczymy i pozdrawiamy serdecznie:-)
 
ja jestem nadal chetna na spotkanie Maxin , kasiula matula bedziecie????????
napiszcie b nie chce sama byc hhahahah
 
zapmnialam co powiedziec ze ja baaaardzo chetnie wybralabym sie z wami ptanczyc podajcie tylko termin a bede:-) :-) :-)
 
hej
ja tez sie postaram jutro przyjsc nie obiecuje dam znac rano???
a czy spotkanko nadal aktualne???
dziewczyny piszcie czy bedziecie
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry