reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam was po dlugiej nieobecnosci:zawstydzona/y:
Niestety ostatnio jestem caly czas zabiegana.Albo z kolezanka do szkoly albo z druga do kansylu pozalatwiac sprawy bo angielskiego nie umia.Troche jestem zla na nie bo mimo ze siedza tutaj prawie 3 lata nic nie robia z tym aby sie chociaz jezyka nauczyc:no:W dodatku laptop mi sie zepsol i teraz dziele komputer z mezem a on niestety jest komputerowiec i wieczory spedza przed komputerem:dry::-(.Ja moge siedziec w ciagu dnia ale wiadomo ciezko jak jest wiecznie cos do roboty albo do zalatwienia:-(.Jutro juz lece do Polski i juz sie nie moge doczekac.Mam tylko nadzieje ze nie bedzie problemow z ladowaniem w Krakowie przez ta zime:dry::wściekła/y:.U mnie jakos leci pomalu.Zaczelam kolejny kurs angielskiego a Dominik po miesiecznej przerwie chodzi do creche;-).Troche sie balam jak zareaguje ale na szczescie byl bardzo chetny i poszedl z usmiechem do opiekunek:-DZaraz jak tylko wroce z wakacji zapisze go do przedszkola wiec troche wiecej czasu spedzi miedzy dziecmi bo ostatnio zrobil sie bardzo niesmialy i boi sie ludzi ktorych nie zna:-(Trzymajcie sie kochane.Postaram sie do was zagladac ale niestety mama nie ma internetu.Zagladne jednak jak bede u siostry bo ona posiada:tak::-D
 
reklama
Czesc Dziewczyny:-)
Mam pytanie czy ktoras ma opinie o tych szpitalach na poludnie od Londynu?????????????
Czy ktorach tam rodzila??
Redhill - East Surrey Hospital
czy
Haywards Heath - Royal Hospital Princess

Siostra chce wybrac pomiedzy tymi dwoma szpilalami i chcialaby zasięgnoc Waszej opini,bylabym wdzieczna za odpowiedz
 
Czesc Mozi.w Redhill rodzila moja kolezanka,a ja tam bylam na wykladzie u polskiej poloznej.kolezanka byla zadowolona z "obslugi"a i ja z wykladow.pozdrawiam
 
Witam was po dlugiej nieobecnosci:zawstydzona/y:
Niestety ostatnio jestem caly czas zabiegana.Albo z kolezanka do szkoly albo z druga do kansylu pozalatwiac sprawy bo angielskiego nie umia.Troche jestem zla na nie bo mimo ze siedza tutaj prawie 3 lata nic nie robia z tym aby sie chociaz jezyka nauczyc:no:
Kansylu?? na innych psioczysz a sama nie umiesz! Buuu

o angielskiego nie umia.?? polskiego tez zapomnialas ...nie umieja!!!
 
Kansylu?? na innych psioczysz a sama nie umiesz! Buuu

o angielskiego nie umia.?? polskiego tez zapomnialas ...nie umieja!!!


Sadze ze nie mam potrzeby pisac dokladnie po angielsku skoro wiadomo o co chodzi,a co do bledow to kazdy je popelnia wiec nie musisz nikomu ich wypominac:sorry2:.Spojrz na reszte moich postow, a napewno znajdziesz ich tam sporo wiec zycze powodzenia w poprawianiu :rofl2::rofl2:
 
witam,
nie wiem czy mnie tu jeszcze ktos pamieta bo troche mnie nie bylo.
Widzie ze jest tu wiele nowych mamusi i mam nadzieje ze uda mi sie nadrobic strart i nawiazac nowy kontakt.
pozdrawiam i milego popoludnia zycze
 
reklama
Czesc
Dawno i mnie nie bylo....u nas dobrze jakos leci...ja to myslalam ze juz tu nikt nie zaglada a tu prosze...
SYLWIA-kochana witaj,jak tam Amelka sie chowa?i jak po swietach?u mamy bylas w Irlandi z tego co pamietam:tak:
MADZIA-hej hej,jak tam u was?

uciekam bo musze do szwagierki zadzwonic,pozniej wpadne to napisze wiecej co u mnie
See you
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry