reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej.....cala chcatke wysprzatalam,zajelo mi troszke bo dopiero skonczylam,wlacznie z obiadkeim i padam z nog...
KINGA-jasne ze mozesz,witaj,i napisz nam troszke o sobie:tak:
KAROLA-nie wiem jak tam z ksiedzem bedzie,byc moze nie bedzie robil problemu...jesli sie przeprowadzicie to zawsze dziecko mozesz przenesc jesli bedzie za daleko:tak:raczej nie palci sie za przedszkole,jakies skladki moze beda ale to groszowe sprawy...za prywatne placi sie a te sa panstwowe:tak:

milego wekendu zycze wszystkim mamusiom:tak:
 
reklama
Witajcie, dawno nie zagladalam, ale przynajmniej nie musialam duzo nadrabiac :-) dziewczyny na marcoweczki2010 pisza po kilka stron dziennie, wiec nie da rady, zeby byc na biezaco.
Mam pytanie, bralyscie jakies znieczulenie do porodu? przy pierwszym porodzie mialam tylko gaz, chcialam rodzic jak najbrdziej naturalnie...w piatek mialam wizyte u anestezjologa i bardzo namawial mnie na epidural,nie wiem dlaczego:szok: duzo sie nasluchalam, ze spowalnia skurcze i nie wiadomo kiedy przec:eek:
ja niestety nie wiem jak to jest z IN, jestem w UK ponad 3 lata, a IN wyrabialam ponad 4 lata temu, najlepiej poszukac na necie. bez tego pewnie bedzie problem z zajerestrowaniem sie do przychodni, u mnie, za kazdym razem jak zmieniam przychodnie wymagaja dwoch potwierdzen adresu.
pozdrowionka ;-)
 
ala_oli poprosilam znajomą zeby przyniosła mi aplikacje z katolickiego ;-) wczwartek wielka wyprawa do konsulatu po paszport:eek: orietnujecie sie czy po odbior tez trzeba stac w tej kosmicznej kolejce????
renif_ ja mialam epidural co prawda podczas cesarki, ale skutki odczuwalne sa do dzis, otoz gdy duzo chodze, albo podnosze cos ciezkiiego kregoslup w czesci ledźwiowej po prostu siada! do dowch miesiecy po cc nie moglam sie schylac, a co za tym idzie ani wykapac malutkiej, ani zawiazac sznurowadla, oosobiscie nie polecam!
 
Karolina20 dzieki wielkie za porade, nigdy jakos nie bylam za znieczuleniem, jesli mam mozliwosc rodzic naturalnie. Wspolczuje tych Twoich plecow, ja teraz po pracy praktycznie czuje sie jak inwalida, a w domu 14kg, ktore wrecz kocha isc do mamusi na raczki...w pracy dzwiganie i w domu dzwiganie:-(rosnie mi taki MAMIŃSYNIO, ze szok:wściekła/y:
 
Witajcie dziewczyny,wiem ze dawno sie nie odzywalam,ale mam nadzieje ze mi wybaczycie jak przeczytacie moje "usprawiedliwienie".Otoz jestem w 4 miesiacu ciazy,udalo sie!!!prawdopodobnie bedzie upragniona corcia ale bede na 99%pewna po nastepnym scanie.Jak wiecie mam 2 chlopkow,ostatnio ciagle choruja i jeszcze ja w ciazy,ciagle senna,niestety nie mam czasu dla siebie,postaram sie poprawic i odzywac sie przynajmniej 2 razy w tygodniu,pozdrawiam i zycze milego dnia!!!kurcze ale zimno nie?!
 
Witajcie dziewczyny,wiem ze dawno sie nie odzywalam,ale mam nadzieje ze mi wybaczycie jak przeczytacie moje "usprawiedliwienie".Otoz jestem w 4 miesiacu ciazy,udalo sie!!!prawdopodobnie bedzie upragniona corcia ale bede na 99%pewna po nastepnym scanie.Jak wiecie mam 2 chlopkow,ostatnio ciagle choruja i jeszcze ja w ciazy,ciagle senna,niestety nie mam czasu dla siebie,postaram sie poprawic i odzywac sie przynajmniej 2 razy w tygodniu,pozdrawiam i zycze milego dnia!!!kurcze ale zimno nie?!


Gratuluje coreczki:tak: Bede trzymac kciuki aby na nastepnym usg sie potwierdzilo:tak:Bedzie napewno piekna ksiezniczka.Wracajcie do zdrowka:tak:
 
Kama83 stracilas dzidziusia:-:)-:)-(tak mi przykro...

Niestety stalo sie najgorsze co moglo mi sie stac:-(Najbardziej jestem wkor... na tutejsza opieke:wściekła/y:Bylam dwa razy wczesniej w szpitalu i za kazdym razem wszystko ok:wściekła/y:Nawet usg mi nie zrobili,dopiero jak bylo po krwotoku:no:Narazie jakos sie trzymam,mezus caly czas mi pomaga i wspiera mnie chociaz widze ze takze sie martwi:-(Nie wiem jednak co bedzie jak wroci do pracy a ja znowu bede cale dnie sama w domu siedziec z synkiem.Chyba te mysli mnie dobija:no:Trzeba jednak zyc dalej i nie zalamywac sie:sorry:
 
reklama
Witam serdecznie

mam na imie Monika i jestem mama 5miesiecznefo Jasia...chetnie nawiaze kontakt z mamami z Leyton i okolic....;-)tak szybciutko tylko...rodzilam w Whipps Cross i mam mile wpomnienia pomimo 32 godzinnego porodu x x
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry