reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
SylwiaBl.... juz jestem znudzona tym ciaglym odpoczywaniem;-);-), pewnie zatesknie jeszcze za chwilami spokoju, ale na dzien dzisiejszy chcialabym juz miec kruszynke z nami;-)

Miśka79... ano posluchala, posluchala:-):-), teraz tez moglaby posluchac i juz sie urodzic;-):rofl2:
 
reklama
Miska- ja nie mam tu dentysty, zawsze lecze zeby w PL. ale musze sie rozgladac za dentysta tutaj jak juz maluszek sie urodzi. Gratuluje suwaczka no i zabierajcie sie do roboty. nam sie udalo za 6 razem :) tak wiec trzymam kciuki
Bluszcz- 9 dni to juz nie wiele dasz rade :) a moze nawet mniej ci zostalo :)

Ala- hop hop jak tam somopoczucie? kiedy wyjazd?

Milego wieczorku kochane
 
czesc gwiazdy...ja ostatnio zabiegana jestem,mam tyle spraw przed wyjazdem,za tydzien we wtorek juz lecimy:tak::rofl2::happy::-)dzisiaj jade na zakupki,z kolezanka sie jeszcze umowilam,a dzisiaj jakos dlugo spalismy bo prawie do 10:szok:zawsze o 8 na nozkach:tak:
SYLWIA-jestem jestem,ostatnio jakos brakuje mi czasu,ale nadrobie zaleglosci:tak:samopoczucie ok,juz zyje wyjazdem do Polski,w sumie tylko 2 tygodnie ale zawsze cos,naladuje akumulatorki i wroce w innej formie:happy:
BLUSZCZ-jak sie czujesz?
MISKA-gratuluje suwaczka,wiedzialam ze ci sie uda;-)co do dentysty to ja tez wole w polsce,tutaj nigdy nie bylam:no:

dobra zmykam,milego dnia kobiitki zycze:happy:
 
Czesc dziewczyny- ja jestem dzisiaj w fatalnym humorze i jestem przeziebiona. tak sie zastanawiam czy nie zwolnic sie dzisiaj z pracy i isc do domu do luzeczka. dziwne bo nie mam goraczki ale pot mnie zalewa. jak mozna przeziebienie w ciazy leczyc?
Mam nadzieje ze wasz dzien jest lepszy od mojego, teg tez wam zycze.
moze sie pozniej tu pokaze
 
ala_oli mam sie calkiem niezle, w nocy mialam lekkie skurcze, ale wszystko juz przeszlo;-) Milego pobytu w Polsce:-)

SylwiaBl w ciazy to niestety niewiele mozna. Wez sobie paracetamol na wygrzanie albo mleko z miodem i czosnkiem ( ja wlasnie tak sie leczylam);-)
Wracaj do zdrowia;-)
 
Witam- ja pracownik lojalny i zostalam caly dzien w pracy. teraz tez juz siedzie w papierach i nic mi sie nie chce. Ide sobie zrobic sniadanko i gorace mleko z miodem, czosnek zostawie na wieczor :). Ostatnio mam czeste i mocniejsze bole, takie jak przed miesiaczka, czy to normalnie na 6tyg przed porodem?
Bluszcz- jak tam samopoczucie w ostsnie dni?
Ala- gotowa juz do drogi, jak tam zakupy sie udaly?

milego dnia kochane,
 
czesc kochane,ja tylko na chwilke,bo duzo spraw jeszcze mam przed wyjazdem,we wtoerk juz bede w polsce rano:rofl2::-p:-):rolleyes::wink:dzisiaj jakos wczesnie udalo mi sie wstac...takze dzien dluzszy:tak:
SYLWIA-jak zdroweczko?mam nadzieje ze lepiej sie czujesz:tak:
BLUSZCZ-jak tam u ciebie,dawaj tu szybko wiesci,czekamy i trzymamy kciuki:tak:
 
ja dzisiaj zostalam w domu, to przeziebienie i praca za dwoch dla mi w kosc. teraz siedze w domku i odpoczywam. moj organizm juz nie ma takiej sily jak wczesniej a ja myslalam ze to pobije, niestety zaplacialm za to.. ach tam. teraz czekam na telefon od lekarza bo cos nie tak z wynikami.
Ala- ale Ci zazdroszcze tego wyjazdu. Baw sie dobrze i odpoczywaj ile sie da.
Bluszcz- jak tam ostanie dni? a moze juz malutka jest juz z Toba? niemoge sie doczekac jak urodzisz. czekam na info i powodzenia kochana.
Miska- gdzie sie podziewasz?
 
reklama
Hej dziewczyny.... nestety ja jeszcze w dwupaku;-);-), wszelkie skurcze minely takze jeszcze troche poczekam na mojego szkraba :-)
Kosc lonowa boli jakby mnie ktos tam kopnal:szok:..... a poza tym wszystko ok, tylko to czekanie dobija:rofl2:

SylwiaBl dbaj o siebie , nie przemeczaj sie i nie pracuj jak wol;-) Teraz Twoje i malenstwa zdrowie jest najwazniejsze:tak:;-)
ala_oli tez Ci zazdroszcze tego wyjazdu;-) My dopiero w grudniu.....pierwsze swieta od trzech lat w Polsce. Teraz nawet nie znalazlabym pewnie czasu na gotowanie i przygotowywanie ich tutaj, a poza tym stesknilam sie juz za rodzinnymi cieplymi swietami;-)

Milego dnia babki !!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry