reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
witamy w naszej spolecznosci, szkoda tylko, ze tak pozno, bo jeszcze 5 miesiecy temu mieszkalam w Walthamstow, a nasze dzieci sa w tym samym wieku:-)


To faktycznie szkoda a teraz daleko mieszkacie?
Co do 18-tego to odpowiem pozniej,bo jeszcze do konca nie jestem pewna czy nie jedziemy nad morze.Moja szwagierka akurat ma wolny weekend i zazwyczaj spedzamy go wspolnie,dlatego wole sie upewnic:tak:
 
reklama
patrysiowa - teraz mieszkam w Ilford:-pale do Walthamstow mam 20 minut autobusem, wiec jakbys sie chciala spotkac to ja zawsze jestem chetna:-)
widze, ze twoj synek tylko 5 dni starszy od mojej corci:-)
 
Tigger-pewnie,ze chcialabym sie spotkac.Zawsze to lepiej niz spedzac czas tylko we dwoje :-)
Jezeli nie mialabys nic przeciwko i pogoda bylaby odpowiednia to proponowalabym przyszly tydzien,co Ty na to?
Faktycznie roznica wieku jest bardzo niewielka :-)
Zas co do morza i szwagierki to naprawde rewelacyjny pomysl :-)
 
Tigger-pewnie,ze chcialabym sie spotkac.Zawsze to lepiej niz spedzac czas tylko we dwoje :-)
Jezeli nie mialabys nic przeciwko i pogoda bylaby odpowiednia to proponowalabym przyszly tydzien,co Ty na to?
Faktycznie roznica wieku jest bardzo niewielka :-)
Zas co do morza i szwagierki to naprawde rewelacyjny pomysl :-)

oczywiscie, jak najbardziej, daj znac kiedy:-)

katarzyna_s - Hyde Park jest dobrym pomyslem:tak:u mnie nic sie nie zmienilo, nadal sie pisze:-)
 
Tigger-nie ma problemu,jak tylko uporamy sie z naszym sasiadem z gory,urzadza glosne nocne sex imprezki.Chodzimy juz na rzesach.Musze sie troche wyspac :-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry