reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Cześć dziewczyny :)
Widzę że nie tylko ja przestałam zaglądać na forum, a jeszcze nie tak dawno nie mogłam za wami nadążyć :)

Mam pytanko :) Organizujecie może jakieś ogólno-Limeryckie spotkania mamusiek? Czy tylko spotykacie się prywatnie przy kawusi?
 
reklama
Dziewczyny czy w Limericku jet jakas polska drogeria? Czy ta drogeria.ie jest tylko internetowa czy maja sklep? Wiecie cos?

hej nio z tego co sie orientuje to ta drogeria jest tylko internetowa Niewidzialam nigdzie na miescie ich sklepu Wiem ze w roznych polskich sklepach mozna dostac jakies kosmetyki z pl lub leki ale wybor nie jest za duzy.....
 
Kurcze szkoda..gdzies kiedys widzilam reklame sklepu i nawet informacje ze jeszce duzo niemja le zwiekszaja asortyment.Bede musiala chyba sie zadowolic netem.Troche to bez sensu bo czasemprzesylka kosztje wiecej niz produkt...
 
reklama
gastone niby podany jest adres siedziby firmy 25 cois luachra, dooradoyle ale szczerze to nie kojarze zeby w tych okolicach byla drogeria....... ale az z ciekawosci sie tam jutro przejade i zobacze:tak:;-)
 
Do góry