reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Witam Panie!!
Mam pytanko:-) Co sadzicie o szczepieniom przeciw grypie? Wczoraj dostalam smsa z przychodni,ze z wziazku z epidemia grypy wladze zalecaja szczepienia wszystkim kobietom w ciazy:-)
Dajcie znac co o tym myslicie:-)
Milego dnia!!

 
Hejka :)

Haniulka ja np ani siebie ani rodziny nie bede zabierala na szczypienie napewno ... Mnostwo jest niebezpiecznych powiklan ... Kazdy ma swoja opinie i robi jak uwaza :)


Witam sie srodowo :)) lubie ten dzien Wiem ze jeszcze tylko dwa dni i weekend mmm. :) u nas wszystko po staremu wszyscy na szczescie zdrowii maly remoncik sie odbyl z czego jestem na maxa zadowolona :) zdolnego mam chlopa ;))))
 
Dzień dobry! Dzieciaki posnęły, roboty już nie mam rzadnej, więc w końcu chwilka dla mnie, a, że dawno się nie odzywałam to postanowiłam zaległości forumowe "pozałatwiać" ;-)

Gsiad, no, my radzimy sobie sami, nikogo do pomocy nie mam tylko M jak jest w domu... A brakuje czasem i to bardzo... A jak Malutka się czuje? Problemy z brzuszkiem się już niepowtórzyły? Miała problemy z kupką czy kolki? A w jakim jest wieku Twoja córcia, bo jakoś mi umknęło :zawstydzona/y:...

Haniulka83, super suwaczek :tak: tylko lepiej wklej go sobie w sygnatury, w ustawieniach, będzie się wyświtlał cały czas ;-).

Alex2339, żyjesz???? Ty to pewnie jeszcze mniej czasu masz teraz niż ja :laugh2:. Jak tam dzieciaczki? Oczywiście mam na myśli te starsze i te młodsze ;-)?

Sylcia007, oj, tak, środa to fajowski dzień :-)! A co remontowaliście jeśli mogę spytać? Jak tam Nadinka się miewa?

Dzindusia, przeprowadzeni już jesteście?

Madziakowalik, masz jeszcze gości?


Cos jeszcze miałam... Ale zapomniałam...



Miłego i do klikania :sorry:
 
witam kobitki :)

krycha tak juz sami jestesmy smutno i pusto w domku :( . my wlasnie po spacerku psina sie wylatala a malytka zasnela i spo do tej pory . zastanawiam sie dziewczyny na zakupem spacerowki i nie mam pojecia :( jak na razie albo Maclaren techno albo nie wiem takze pewnie Maclarena jej kupie . milego dnia .
 
Hejka :)

Krycha sypialnie tapetowal i obwieszal w obrazy damiano :)

Gsiad ja bylam sama z damianem i dalismy rade rewelacyjnie :) nie masz sie co martwic ! :) najgorszy jest pierwszy miesiac A pozniej zobaczysz sama ze moglabys trojaczki wychowawac :))
 
reklama
dzien dobry
gdzie sa wszyscy?:(
dziewczyny czy jest u was moze mama albo tesciowa do pomocy przy dzieciach?

hej My radzimy sobie sami Czasem jest naprawde ciezko i ma sie wszystkiego dosc ale jakos dajemy rade Maz wspiera mnie jak tylko moze mimo ze po pracy zmeczony wraca....... a wy sami czy z pomoca??

krycha za tydzien dopiero;-)
 
Do góry