reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Witam dziewczyny:-)
Wczoraj zajrzalam tutaj z rana i nic sie nie dzialo,wiec juz pozniej nie wchodzilam hihi a tu sie dziewczyny rozpisaly fajnie:-D
Ja dopiero co wstalam,ale trzeba sie ogarnac i o obiedzie pomyslec :-) A pozniej na gofryyy:-D
Ja tez planuje wlasnie moja mame tutaj sciagnac na te pierwsze tygodnie,zawsze cos pomoze,jak nie przy maluszku to chociaz przy obiedzie;-) Tylko ze strasznie sie denerwuje jak ma samolotem leciec,bo jeszcze u nas nie byla,ale mam nadzieje,ze da rade:-)
Pozdrawiam!!! I milego dnie zycze:-)
 
Bry! W końcu piątek :-D:-D:-D Jak dobrze, że się weekend zaczyna!

Mam tu coś dla Was akonto przyszłych świąt bożonarodzeniowych: Park Christmas Savings. Trzeba tylko zgłoszenie wysłać i przyślą katalog z kuponami rabatowymi ;-)

A ja myślałam, Dzindusiu, że Wy już na nowym :sorry:

Madziakowalik, no zawsze pusto jak rodzinkia wyjedzie, ale powoli, powoli się wkręcicie na nowo ;-). Kupiłaś już tego Maclarena?

Haniulka83, gofry, hmmmm... Normalnie aż mi się zachciało takich jak nad polskim morzem sprzedają :eek::-D z pełnym wypasem...

Sylcia007, no to masz złotą rączkę w domu :-)



Udanego weekendu mamuśki :sorry:
 
i my sie witamy :)
tak kupilam dzisiaj dostarcza mi do domku za tydzien juz sie nie moge doczekac . Maya tak sie cieszyla w sklepie ze siedziala w nowym wozku :) zreszta ja bardziej bo fajniutki i zaoszczedzislam 50 E :)) . milego weekendu .
 
Witam sie kobietki :))

Ojj jak ja sie ciesze ze to juz weekend :) Nadina rowniez zadowolona na maxa, lubi gdy mama w domu jest :)

Madziakowalik rewelacyjnie ze wozek kupilas i nawet taniej :) oby sie sprawdzil jak najlepiej :)

Noo krycha chlopa zlota raczke mam :) akurat na takiego typu jego zdolnosci nie moge narzekac :)

Zawsze sluzy pomoca ;)

Dzis ojczulek porwal nas na zakupy i kolacyjke :) Nadinka juz slodko spi, grzecza dzis byla bardzo pyskula :) jutro ruszamy gdzies w trase obircalam jej zw bedzie buja buja wiec obietnice trzeba spelnic :))

Udanego weekendu lachony zycze :)
 
Witam kobitki:-) Jak dobrze ze wstaje jak za oknem sloneczko swieci czyz nie?:-)
Krycha tak tak wlasnie takie gofry polskie:-D Tu zaraz kolo mnie otworzyli taka kawiarnie z goframi-pyszniutkie sa!! Polecam:-D
My na drugi tydzien sie wybieram kupic wyprawke dla maluszka:-)
Pozdrawiam i udanego weekendu dla wszystkich!!
 
reklama
Witam się i ja z rana :D słoneczko świeci ale zimno :( może potem się ociepli, też zmykam coś na obiadek wymyśleć choć chyba pójdę na łatwiznę dziś. Haniulka83 a gdzie są te gofry?? może jutro mojego wyciągnę :) udanego popołudnia życzę
 
Do góry