reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
hanulka to bedziecie miec niespodzianke:), ja mialam szczescie mala ustawila sie idealnie do fotki wiec wiedzielismy szybko kto to taki:))
 
Witam
Gsiad może zrób jej jakiejś herbatki, albo jakis masażyk uspokojający. Ale wiesz z jakiego powodu płacze?? To wtedy można wymyślić jakieś rozwiązanie:))
Sylcia no teraz to mam nawet powó żeby Cie odwiedzić:))
Miłej niedzieli
 
hejka lejdis :))

gsiad wiem ze jakies mamki robily prawko ale gdzie .... ? to niewiem niestety :p ja teraz zabieram sie za douczanie i zaniedlugo bedziecie musialy uciekac jak bede jezdzila :p

u mnie ahh weekend udany wypoczelam wykawkowalam sie a nawet nasmakowalam sie winka za wszystkie czasy dzis po prostu nie chcialo mi sie wstawac do pracy :p uuu no i poniedzialek jak ja nie lubie poniedzialkow ahhh strasznie ;/

milego wieczorku kochaneczki :))
 
reklama
Do góry