reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Haniulka83 pytalas wczesniej o szkole rodzenia, ja chodzilam , bylo tak sobie , ostatnie zajecia mi sie podobaly, pokazali szpital i porodowke jak wszystko wyglada , wiec wiedzilam juz co i jak , jak przyszedl porod, nie masz sie czego bac , moje polozne byly bardzo mile i pomocne, :)
 
reklama
hanula83 ja zaczelam chodzic okolo28 tyg pierwsze zajecia zawsze sa w pt chyba na 14 a pozniej wybierasz dni , pierwsza czesc zajec to physio pokazuja jak oddychac cw na pilce jak masowac druga czesc to teoria , fajne zajecia byly jak polozna pokazywala jak nalezy dziexko pielegnowac i ostatnie jak zabrali nas do szpitala i pokazywali porodowke mi to pomoglo bo nie potafilam sobie wyobrazic jak to wyglada po zajeciach bylam pewniejesza i mniej zestresowana , takze polecam
 
reklama
mieszkam na church road:) jest jakas mamusia:)? w koncu otworzyli nam polski sklep:)


nio slyszalam ze sie otworzyl sklep Fajnie nie trzeba bedzie daleko jezdzic:-) Nio ja wracam na dooradoyle bo wszedzie dobrze ale tam najlepiej:tak::tak: a dlugo jestes w ie?? a jak sie mala czuje??

a mieszkasz blizej ballicummin czy po drugiej stronie nessans rd??
 
Ostatnia edycja:
Do góry