reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
ViKamciaG teraz popoludniami i wieczorami nas nie ma :sorry2::sorry2: Bo urzadzamy domek nowy Malowanie, sprzatanie itp jak tylko maz z pracy wraca To niewiem jak to zorganizowac zeby ci te kremy przekazac:confused::confused::confused:

haniulka co do szkoly rodzenia to oczywiscie mozesz chodzic z partnerem :tak::tak::tak: ja na pierwszych zajeciach bylam z moim P Ale juz na kolejne nam sie nie chcialo Pozatym moim zdaniem nie jest to jakos bardzo potrzebne Ale to tylko moja opinia
 
Ostatnia edycja:
Wlasnie o to chodzi,ze on nie ma stalych dni wolnych,wiec raczej bede sama:-) Dlatego pytam,bo ja pojde sama a tam sie okaze ze wszystkie z partnerami hihi.
A tak na marginesie,wczoraj w tv wypowiadal sie jakis ginekolog poloznik i mowil,ze jego zdaniem szkoly rodzenia sa zbedne,bo rodzenie jest naturalna rzecza i kazda kobieta wie co ma robic;-)
No ale ja sie wybieram,co mi szkodzi,zobaczyc:-)
A w sobote do polskiego gina,moze wkoncu wyjawi ta wielka tajemice :-D
 
Wlasnie o to chodzi,ze on nie ma stalych dni wolnych,wiec raczej bede sama:-) Dlatego pytam,bo ja pojde sama a tam sie okaze ze wszystkie z partnerami hihi.
A tak na marginesie,wczoraj w tv wypowiadal sie jakis ginekolog poloznik i mowil,ze jego zdaniem szkoly rodzenia sa zbedne,bo rodzenie jest naturalna rzecza i kazda kobieta wie co ma robic;-)
No ale ja sie wybieram,co mi szkodzi,zobaczyc:-)
A w sobote do polskiego gina,moze wkoncu wyjawi ta wielka tajemice :-D

nio ja tez jestem zdania ze szkola rodzenia jest zbeda Jakl przychodzi co do czego to organizm sam wie co robic Bylam raz i uznalam ze sa ciekawsze rzeczy do roboty niz siedziec na tych zajeciach Nio ale moze Tobie sie spodoba i uznasz ze ci sie przydadza
A chodzisz do pl lekarza?? a rodzic bedziesz tu czy w pl??
nio i zycze zeby sie ujawnilo malenstwo:tak::tak:


gsiad jak sie malutka czuje??

a wogule to dziendobry wszystkim i milego dzionka zycze
 
Ostatnia edycja:
Tak chodze do Medipolu,moim GP jest dr.Wojnar ,a ginekolog dr.Brzozowski.Zawsze czuje sie pewniej,ze moge zapytac o wszystko co mnie nurtuje bez obaw,ze czegos nie zrozumiem;-) A rodzic bede jednak tutaj chociaz dlugo sie nad tym zastanawialam i przyznam sie szczerze mialam pewne obawy... ale poczytalam troche i stwierdzilam ze tez dam rade:-)
A korzystala ktoras z Was z na wizytach szpitalnych z mozliwosci,zeby tlumaczka byla obecna? Bo wlasnie ostatnio widzialam 2 razy taka dziewczyne i wydaje mi sie ze to byla wlasnie tlumaczka,no i slyszalam,ze rozmiawiala z dziewczyna po polsku.Ja jako tako radze sobie na tych wizytach,tyle ich zawsze zrozumiem;-)ale jestem wlasnie ciekawa czy to sie samemu ja zalatwia,czy trzeba na recepcji powiedziec?
Milego dnia rowniez:-)
 
Bry mamusie!

Haniulka83, ja w prawdzie nie korzystałam z tłumacza, ale przed ostatnim porodem (gdzie dopuszczaliśmy sytuację, że podczas porodu może mi byc potrzebny) dostałam numer od jednej dziewczyny. Jeśli jesteś zainteresowana to poszukam Co go i napiszę. Co do szkoły rodzenia się nie wypowiem, bo nie chodziłam i dałam radę ;-). A tak w ogóle to tak blisko siebie mieszkamy, że mogłybyśmy się spotkać któregoś dnia, jeśli masz ochotę i pogadać, bo ja nie bardzo mam czas na BB :sorry:

Miłego dzionka ;-)
 
haniulka ja z pomocy tlumacza nie musze kozystac ale kiedys bylo tak ze w recepcji tam na dole zglaszasz ze chcesz skozystac z pomocy tlumacza ale chyba to trzeba zglaszac wczesniej a nie bezposrednio na wizycie na ktorej chcesz miec tego tlumacza ale tak bylo ze 2 lata temu a teraz to niewiem A nie masz jakiejs kolezanki ktora by ci mogla towazyszyc na takiej wizycie i zna angielski??
a co do polskich lekarzy z ''przychodni'':eek: sie wole nie wypowiadac :no::no: nio ale najwazniejsze ze ty sie czujesz komfortowo i jestes zadowolona:tak::tak::-):-)

krycha dzieciaczki sa tak absorbujace??
 
mozesz chodzic sama lub z partnerem, kolezanka, zajecia trwaja okolo 1,5-2h, jak pislam wczesniej okolo 30 mn sa to zajecia na pilce, oddechowe, przerwa a pozniej teoria:) polecam
 
Krycha to jeslibys znalazla ten numer to napisz mi prosze,moze mi sie przyda;-) No a co do spotkania to pewnie,mozemy sie kiedys umowic,ja praktycznie siedze w domu teraz,wiec mam duzo wolnego czasu:-) Daj tylko znac kiedy by Tobie najlepiej pasowalo;-)
 
reklama
Do góry