reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Dzieki dziewczyny!! :-) Mam nadzieje,ze teraz mi sie juz unormuje i bedzie ok :-) Tak wiec odpoczwam sobie i staram sie byc dobrej mysli :-)
Milego dnia zycze!!
 
reklama
Witam
A ja dziś byłam w Limerick u Drozdusi, tylko czasu było mało a tak miałam ochote spotkać sie z Justysią i MsMaprle i z innymi mamuskami, można jakieś małe spotkanko zorganizowac next time np w Delcie??:)

Gsiad możesz napisać coś więcej skąd jesteś i gdzie szukasz lekarza to wtedy może pomożemy Ci znaleść pediatre:)
Miłęgo wieczorku
 
Dzien dobry dziewczyny!! Wczoraj wieczorem nie moglam zasnac :/ jakos tak dziwnie poddenerwowana bylam,nie wiem od czego... No a pozniej rano to bym spala i spala :-)
Zaraz sie ubieram i do Papu podazam na zakupy male:-)
Milego dnia!!!

 
hej , jestem limerick, mieszkamy na raheen, jestem mama 4mc dziewczynki:), mala wlasnie sie rozchorowala i szukamy dobrego lekarza, slyszalam ze gdzies w limerick jest pani pediatra moze macie jakies namiary
 
Dzień dobry!

Kasia limerick, niestety nie ma już tego pediatry :no:, teraz przyjmuje tam GP i jak mam być szczera to średnia jest ta pani (dr Dziwisz). Dużo lepsze wrażenie zrobił na mnie dr Jacek (nie pamietam nazwiska) z Medipolu ;-). A co z Lilijką? Chora?

Gsiad, witaj wśród nas :-)! Przede wszystkim zdrówka dla Twojej córci! A ta pani pediatra to pewnie ta sama która przyjmowała kiedyś w Medipolu, ale odkąd zaczęła pracę w szpitalu to nie słyszałam żeby przyjmowała gdzieś prywatnie niestety :sorry2:...

Haniulka83, masz jeszcze troszkę czasu do porodu to korzystaj ze snu nawet w dzień ;-)
 
reklama
Do góry