reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

camomile, w poprzednim poscie pisalam :) nie doczytalas :)
savlon liquid w kazdej aptece lub markecie
zakretka do miski z woda i niech w niej siedzi nawet 3 razy dziennie, lekarz mi tak zalecil, trzeba skorke odciagac zeby w srodku sie umylo
 
reklama
camomile, w poprzednim poscie pisalam :) nie doczytalas :)
savlon liquid w kazdej aptece lub markecie
zakretka do miski z woda i niech w niej siedzi nawet 3 razy dziennie, lekarz mi tak zalecil, trzeba skorke odciagac zeby w srodku sie umylo

Naprawde sie dogadac nie mozemy:-D bo ja pytalam czy w Polsce czy w Irlandii:-D

Kamcia no jutro z tym idę bo nie chciałabym żeby z tego sie cos gorszego zrobiło.
 
Camomile furagin tylko w Polsce i na recepte jest...chyba ,ze masz chody w aptece....tutaj nic takiego, jak furagin nie ma...wiem,bo mam problemy z nerkami i mama mi zawsze przysyla .....najlepiej zapytaj lekarza...bo Twoj Igorek to takim calkiem zwyczajnym dzieckiem nie jest i ja na Twoim miejscu bym to raczej skonsultowala.....nie wiadomo,czy te leki ci podajesz nie beda kolidowac z innymi:)

Filpi no ja sie przeprowadzilam,ale wciaz jest to nie tak daleko Elm Parku:)a i nowa kolezanka z Twoich okolic ,wiec moze kiedys sie zbierzemy na wspolny spacerek,co?Byloby milo:)

Ja juz 4 pralki prania zrobilam,rozwiesilam i czekam na serial:)pozniej jeszcze na tvn bedzie jakis ciekawy film zdaje sie ,wiec musze sie wyrychtowac do tego czasu:)Mayce kasze manna juz ugotowalam .Teraz tylko czekam,az moje najstarsze dziecie wroci ze spacerku z Mayka.....i bedzie off.....
 
Dzięki Aga za radę. Napewno to skosultuję z lekarzem choć nie ukrywam mam już dość podawania mu czegokolwiek.
Życzę Wam spokojnej nocki.
 
wow jestesmy pierwsze dzisiaj :)
My z Mayeczka chore i to tak na calego, mam tylko nadzieje ze nikogo nie pozarazalysmy, ja tam mysle ze przewialo nas i to dobrze tak na paradzie a N. ze to z poniedzialku przyciagnelysmy od znajomych-niestety musimy dzis tam jechac, mam nadzieje ze szybko zleci....
Krycha ja nic nie mowilam ze bede bo z tego co doczytalam to chcialas odpoczywac przed przyjazdem rodzinki.
Kasiu usciski dla Igorka od nas, takie e-usciski i trzymamy w kciuki zeby jednak szybciutko wrocilo zdrowko, ja dla mayki uzywam oilatum, a jesli ktos chce furagin to mam zapas chyba na rok bo jak tylko przyjechalam do irlandii to wiecznie przeziebiona bylam, odpukac chyba organizm sie przyzwyczail do tej pogody ale nikomu nie zycze przeziebionego pecherza brrrr
 
dzien doberek:)
dzis sie zapowiada chyba nawet ciekawa pogoda ,wiec ja sie wyszykuje z Mayka i siuuuuuu na spacerek:)wczoraj poprane ,wiec obowiazkow za duzo nie ma:) lece tylko ogarne chalupke i bedzie ok:)

mR.mARPLE zrobilam przeglad jeszcze w szafie i znalazlam 2 bluzki i spodnie brazowe H&M ciazowe.jak masz ochote i czas kiedys to podjedz a jak nie dasz rady to moze Drozdusi podam,tak jak ostatnio:):::)
 
reklama
Witajcie mamuśki:-):-):-)

Chciałam spytać, czy może któraś wie, czy moge tu poprosic tak na życzenie badania dla dziecka [takie podstawowe, mocz i krew]??? i Jak tu jest ze zmianą lekarza, bo ja do swojego konowała już wiecej nie pujde.Wcześniej n ie chcieli brać pacjętów poinnych lekarzach, teraz jak tyle ludzi wyjechało i są miejsca, to może zapiusuja, czy któraś zmieniała przychodnie [ gp]???????
Pisze bo Maxowi sie pogorszyło, poszłam do gp, a tam gbur powiedział ze przesadzam, że mały jest silny chłopiec, a Max juz omdlewał mi na kolanach:-( , no i wylądowaliśmy w szpitalu następnego dnia, w którym a propo miał dyzor mój lekaż z gp, skur***byk zwiał jak nas zobaczył i przyjoł mnie inny lekarz, Max zaczoł sikać na czerwono [ juz mu nerki wysiadały z tejbiegunki i odwodnienia:-(]
Na szczęście teraz jest już ok, ale chce zrobić mu badania i koniecznie zmienić gp.:tak::tak::tak::-:)-(
 
Do góry