reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Mam wiele znajomych które chwalą sobie pediatre z Polmedu .Podobno facet umie słuchać i zaradzić.Mam nadzieję że jak nasza księżniczka już przyjdzie na świat nie będzie problemu z poradami lekarskimi i ewentualną poradą.
 
reklama
:-)hej dziewczynki
co z wami:szok:taka tu cisza:baffled:

wczoraj jak juz lubiczanka pisała odwiedziliśmy justysie:tak:Julka ma takie cudne oczka:szok::tak:
piesek tez wesolutki:-Dnajpierw "wycałował"Danielka lubiczanki a potem poobgryzał mi sznurowki:-D

poza tym jestem niewyspana jak zwykle:baffled:
milego dnia:cool2:słonecznego mam nadzieje:tak:
 
dzien dobry:)
faktycznie głucho coś sie tu zrobiło!
drozdusia,bozenka,sylcia...krycha???gdzie wy??
ja musze sie pochwalic,iż zmienilam kolor włosów:) teraz jestem ruda :)czysta marchewka :)HEHEH i kupiłam wreszcie kiecke na chrzest :) jak zwykle wszyscy wszystko juz dawno skompletowane,a ja na samym koncu!!!
Adula nauczyła sie robić brawo na zawołanie i pokazuje nosek jak jej pytamy gdzie on sie znajduje :)
a tak ogólnie to juz jestem jedną nogą w pl...i juz sie strasznie denrwuje podróżą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie wiem jak ja to przeżyje!!!!!!!!
SYLCIA ja jutro podjechalabym po to futerko dla ady(oczywiscie skleroza ost razem zapomnialam wziac) obojętnie o której h ,jak wam pasuje??
KRYCHA podwiozłabym ci ten bujaczek,bo mi już tu zawadza!!oki??
zabieram sie za sprzatanie :)
papaa
 
Mam wiele znajomych które chwalą sobie pediatre z Polmedu .Podobno facet umie słuchać i zaradzić.Mam nadzieję że jak nasza księżniczka już przyjdzie na świat nie będzie problemu z poradami lekarskimi i ewentualną poradą.

my bylismy u tego pediatry raz,jak wszyscy irlandzcy lekarze i polozne nas olali :((bylismy w gabinecie chyba 40 min,słuchał nas,ogladnal mala tak jak do tej pory zaden lekarz nawet w szpitalu jej nie ogladal,wyjasnil wszystkie watpliwosci,pytania,poradzil nam co robic. Leah urodzila sie z czerwona plama na szyi i posladku i on jako pierwszy (a mala miala wtedy 2,5 miesiaca) powidzial nam co to jest ze to naczyniak i co z tym zrobic i co sie moze z tym stac.wczesniej jeszcze jak mala lezala w inkubatorze polozna ze szpitala na nasze pytanie co to jest powiedziala :znamie,jak cie to martwi to mozesz jej operacje plastyczna zrobic!!!!!!!!!!!!!! a mala miala wtedy1,5 tyg!!jak dla mnie pediatra w polmedzie to lekarz pierwsza klasa:)))) dzieki niemu mala przestala mi tak chlustac wymiocinami .bo irl lekarz powiedzial ze to normalne,zreszta u nich wszystko jest normalne i na wszystko paracetamol dobry:(( i naturalna selekcja to standard:((((

a tak w ogole dzien dobry w ten piekny poranek :))))
 
Helllo :))

natinke ja ide na miasto musze pozalatwiac kilka rzeczy a Drozdunia chyba tez gdzies wychodzi ... Pewnie wpadaj po futro jakby mnie mnie nie bylo to w salonie na dole jest :)
 
witam mamusie.
Mysle ze temat lekarzy powinnysmy pominac,po sa rozne zdania na ten ten temat.Jedni sobie chwala inni narzekaja.Temat rzeka.Ja nie bede dykutowac na ten temat bo sie szybko denerwuje a teraz to nie wskazane hehe.Kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie.ana temat polskich lekarzy te sienie bede wypowiadac boma swoje zdanie.o! I nadal bede uczeszcac do swojego bo jestem z niego zadowolona.
Milej soboty.
 
dzień doberek:-) cisza i spokój na wątku zagościły...
a ja mam takiego lenia że nawet na zakupy nie chciało mi się jechać:sorry2: wysłałam T i jeszcze Lolę mu wcisnęłam:-p a co do lekarzy to ja ma irlandzkiego gp i też jestem zadowolona:tak: w sumie to każda ma już jakieś doświadczenia ze służbą zdrowia tutaj i ile kobietek tyle opinii:dry: fakt że czasami podejście Irlandczyków mnie zadziwia ale ogólnie nie mogę narzekać-nigdy mi nie zaszkodzili:happy2:
idę się polenić troszku:cool2:
 
reklama
Do góry