reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Odi, ja Cię zapomnialam przywitać, jakoś mi umkneło, sorki....
Pochwal się zdjęciem dzieciaczka:):)
i witaj na forum, fajne babeczki tu są<tak>
 
reklama
jest tez sol morska w sprayu taka jak w Polsce..ja kropilam tez pieluche kropelkami olbas lbo karvol(tylka jak dla mnie karvol troszke za mocny).I tez kapie normalnie:)

Odi no to na bank sie spotkamy:) Musisz mi tylko powiedziec jaka bryka jezdzisz( znaczy sie wozkiem) cobym jakies pojecie miala:):)::)no chyba ze fotke jakas wrzucisz:)cobym jakis obcych bab nie zaczepiala:)
no bo tak wogole to mam Agnieszka na imie jakby kto nie zauwazyl hahahhah
 
jest tez sol morska w sprayu taka jak w Polsce..ja kropilam tez pieluche kropelkami olbas lbo karvol(tylka jak dla mnie karvol troszke za mocny).I tez kapie normalnie:)

Odi no to na bank sie spotkamy:) Musisz mi tylko powiedziec jaka bryka jezdzisz( znaczy sie wozkiem) cobym jakies pojecie miala:):)::)no chyba ze fotke jakas wrzucisz:)cobym jakis obcych bab nie zaczepiala:)
no bo tak wogole to mam Agnieszka na imie jakby kto nie zauwazyl hahahhah


bryka jest glownie bezowa :happy2:, ale na ten spacerek to niestety nie predzej niz w nast tyg, ale na pewno sie odezwe i sie jakos konkretniej umowimy:-)
 
baby active- picasso
ja przewaznie popoludniu spaceruje, bo tatusia mamy na obiadku :)

aine

dziekuje
bardzo mi milo

mam pytanie bo cos sobie zle ustawilam chyba????
zeby zobaczyc czy ktos cos pisze to musze sie wylogowywac co chwile, moze mi ktos podpowiedziec co mam kliknac zeby na biezaco wiedziec co sie tutaj dzieje????
dzieki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej
jejku jak dawno mnie tu nie bylo
kolezanka mi dzisiaj przypomniala o tym forum, ku mojemu zdziwieniu stary login dziala
ruch jak widze straszny, probowalam cokolwiek poczytc zeby rozeznac sie w sytuacji, widze, ze wybralam nieciekawy moment na dolaczenie do Was
ale oprzec sie nie moglam, pierwszy raz widze tak obszerne grono mam z limerick
niektore mamy pamietam, moze mnie tez ktos zapamietal

anineczka hello :) modera sie dorobilas ;-) jak tam chlopaki? gdzie w koncu mieszkacie? kiedy te Twoje dzieci tak wyrosly? Mati juz taki duzy, szok

witam i uciekam, strasznie duzo czasu mi zeszlo na czytaniu a i tak nie wiem co kto i do czego ;-)
jutro zajrze mam nadzieje ze bedzie jakis odzew i sie tu zadomowie :)
 
hej
jejku jak dawno mnie tu nie bylo
kolezanka mi dzisiaj przypomniala o tym forum, ku mojemu zdziwieniu stary login dziala
ruch jak widze straszny, probowalam cokolwiek poczytc zeby rozeznac sie w sytuacji, widze, ze wybralam nieciekawy moment na dolaczenie do Was
ale oprzec sie nie moglam, pierwszy raz widze tak obszerne grono mam z limerick
niektore mamy pamietam, moze mnie tez ktos zapamietal

anineczka hello :) modera sie dorobilas ;-) jak tam chlopaki? gdzie w koncu mieszkacie? kiedy te Twoje dzieci tak wyrosly? Mati juz taki duzy, szok

witam i uciekam, strasznie duzo czasu mi zeszlo na czytaniu a i tak nie wiem co kto i do czego ;-)
jutro zajrze mam nadzieje ze bedzie jakis odzew i sie tu zadomowie :)


witaj filpi:)) no duzo sie tu dzieje i duzo nas :) ale jest wesolo i jest z kim pogadac:) wpadaj tak czesto jak masz ochote :))
 
reklama
hej
jejku jak dawno mnie tu nie bylo
kolezanka mi dzisiaj przypomniala o tym forum, ku mojemu zdziwieniu stary login dziala
ruch jak widze straszny, probowalam cokolwiek poczytc zeby rozeznac sie w sytuacji, widze, ze wybralam nieciekawy moment na dolaczenie do Was
ale oprzec sie nie moglam, pierwszy raz widze tak obszerne grono mam z limerick
niektore mamy pamietam, moze mnie tez ktos zapamietal

anineczka hello :) modera sie dorobilas ;-) jak tam chlopaki? gdzie w koncu mieszkacie? kiedy te Twoje dzieci tak wyrosly? Mati juz taki duzy, szok

witam i uciekam, strasznie duzo czasu mi zeszlo na czytaniu a i tak nie wiem co kto i do czego ;-)
jutro zajrze mam nadzieje ze bedzie jakis odzew i sie tu zadomowie :)

Oooooo Filpi się znalazła :-D:-D:-D! No jak Ci się udało o BB zapomnieć :szok::confused:;-)... Wpadaj do nas częściej, a w sytuacji szybko się zorientujesz ;-)!

Dobra, zmykam, słodkich snów życzę i do jutra :-)
 
Do góry