reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

reklama
Flipi matko jedyna :-D:-D
Ja to ja,ale Twój Dawid już taki duży?
A przecie jeszcze nie dawno był w brzusiu u mamy :tak::tak:
Na noworodku głucho i cicho to tutaj zaczęłam swój wolontariat ;-):-D
Choc M mi mówi,ze po ostatnich wydarzeniach na forum powinnam jakąś rentę socjalną przyjąc :-D:-D
 
Dzień dobry :-)! Wpadlam się przywitać i Wam życzyć przede wszystkim udanego grillowania no i spokojnych dni aż do weekendu, bo mi się teraz busy czas szykuje i będzie mnie dużo mniej... Rodzice z dziadkiem przyjeżdżają jednak wcześniej ;-)

Trzymajcie się cieplutko, pozdrawiam i do klikania :-D
 
dzień doberek.pogoda zapowiada się całkiem nieźle:tak:
Natinke my się zmyłyśmy po jakiejś godzince:-) głowa boli?od czego kochana?:-D
idę na kawuchę:blink:
 
reklama
Witam kobietki. Jesteśmy już w domku ale z małym, wychodzić nie mogę bo mu sie infekcja górnych dróg oddechowych przyplątała:( Ale w końcu będę mogła troszkę tutaj zaglądać. Witam nowe mamusie i mam nadzieję ,że będę miała okazję poznać:)
Drozdusia, Sylcia i nie wiem kto tam jeszcze...Co Wy się tak rozszalalyście???:-D
 
Do góry