reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

reklama
hej babeczki:-D:-Dja padam na pysk dzisiaj:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: mala jakis katar zalapala i sie tak biedna meczyla cala noc a ja razem z nia:no::no::no: co zjadla to wymiotowala zaraz bo jej te gile do gardla leca i od rana mam powtorke z rozrywki:no::no::no::no::no: nie pomaga ani grucha,ani frida ani sol morska nic:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled: juz nie wiem co z nia zrobic.i przez to co chwile z cycem siedze bo troche popije i juz zmeczona przez tego nosa:no::no::no: kurde nie mam czasu na nic dzisiaj:szok::szok::szok::szok:
drozdusia dopiero dzisiaj doczytalam,ja tam siedze w domu w czwartek wiec kawa jak najbardziej,ale kurde nie wiem co z tym katarem malej??? a nie chce zeby łobuzica i powstaniec cos od malej załapali:no::no::no::no:;-);-);-);-)

alex ja wczoraj mialam wojne domowa i oczywiscie ja jestem tez winna wiec sie laseczka nie przejmuj to chyba na wiosne tak naszym panom odbija:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i tez cisza nastala,heh oszaleje kiedys:-:)-:)-:)-:)-(

odi witamy na naszym watku:tak::tak::tak:tak jak drozdusia napisala ,fajnie ze jestes bo my lubimy poznawac nowe mamki,zawsze cos nowego wprowadzaja na watek:-D:-D:-D:-D:-D

cos jeszcze mialam napisac i nie wiem:confused::confused::confused:
jak mi sie przypomni to dopisze:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Siemka Mamki:)

Wpadlam zobaczyc co u Was slychac:)
no i Aga irlandia i ja jestem na zawolanie:)

Gastone bardzo Ci wspolczuje chorobska:( mam nadzieje ze Cie szybko opusci Ty biedaczko dosyc ze dwoje dzieciaczkow w brzuszku nosisz to jeszcze Cie takie przygody trafiaja :(

Krycha moja dzidzia urodzila sie 3700 i tez mi bylo ciezko juz tak od 16 tygodnia po 25 to takie mialam bule w pachwinach ze ledwo co sie ruszalam jakos przezylam wiec i Ty przetrwasz:) juz niedlugo:)

Nie wiem co jeszcze mialam pisac, wkazdym badz razie zycze udanego jutrzejszego grilowania:) i trzymam kciuki za pogode dla Was:)
aha Witam Nowa Mamusie:)

A u nas Sophiejka coraz lepiej udoskonala technike chodzenia, teraz juz nie trzeba jej wolac sama sie puszcza gluptasek i idzie czego jeszcze tak perfekcyjnie nie umie nozka jeszcze sie pomsknie i bec bidaczka poobija sie za wszystkie czasy.... pozatym tez jakies katarzysko sie znow do nas przyplatalo , a mnie i Kierana od rana gardla bola masakra!! aha i wczoraj bylismy na kursie przedmalzenskim:) dzisiaj jeszcze idziemy ostatni raz:)

Zycze milego dzionka i uciekam:)
 
finegans to pub:)

mozemy sie spotkac tez pod poczta:):):)chyba wiesz,gdzie jest poczta??????

Gosiulka milo ,zes zajrzala:)
swpja droga chyba czesciej zaczne wszystkich wolac.bo sie jakos sluchaja heheheh
 
Ostatnia edycja:
co do wojen domowych-ja moge sie podpisac:wściekła/y:osiwieje ze szczescia chyba.Gadasz,gadasz,gadasz..a tu d...Jak grochem o sciane:-(
i ja witam nowa mamke!
 
widze ze chyba kazda miała wczoraj spięcie ze starym :( mój to rano zamiast zadzwonic to smsy wysyłał :)

to chyba w powietrzu krazy:(( moze to nowa odniana wirusa?? :) moj ze mna nie gada,ale jak cos chce powiedziec lub zapytac ,to.... pyta naszej corci ( ktora ma 4 mieisace) tak zebym ja slyszala i mogla odpowiedziec ;)))) mowie wam zwariowac mozna :((
 
reklama
to chyba w powietrzu krazy:(( moze to nowa odniana wirusa?? :) moj ze mna nie gada,ale jak cos chce powiedziec lub zapytac ,to.... pyta naszej corci ( ktora ma 4 mieisace) tak zebym ja slyszala i mogla odpowiedziec ;)))) mowie wam zwariowac mozna :((
mój tez tak robi:-D:-Dale on gada do Damiana albo Oliwki:-D:-D i sie cieszy ale ja jeszcze nigdy pierszwa ręki nie wyciagnęłam,zawsze on bo zawsze jego wina:tak: i zawsze robi to w ten sposob ze próbuje mnie rozśmieszyc(gada jakies głupoty) az w końcu sie roześmieje:-)
a ztym wirusem to całkiem możliwe :/
 
Do góry