reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
oj nie tylko nie koktajle mleczne w sobotni wieczór bo naprawdę kaca będziemy miały, a Agusi zafundujemy sfermentowany sok jabłkowy, niby nie alkohol a jednak promile pokaże :)
Sylwuś chcę Ci tylko powiedzieć ze wszystko co mówisz normalnie wyjmujesz mi z ust, a już z tym językiem czy stylem pisania to strzał w 10, ja dlatego lubię czytać posty tych panienek bo rozwala mnie poziom, naprawdę słownik polski nie gryzie! no a o tym co w głowie siedzi to chyba nie mi oceniać choć przyznam się szczerze że szkoda mi się zrobiło jak MartaF tak od razu naskoczyła bo na porzuconą kobietę niestety ale trzeba patrzyć przez palce zanim wróci do normalności a tu zaraz wyciąganie co się napisało o byłym... ale potem juz mi nie było szkoda i wszyscy wiedzą o kogo chodzi i naprawdę podarujmy sobie teksty z wrabianiem i hakowaniem bo to nie takie wielkie forum aby ktokolwiek tym sobie tyłeczek zawracał no chyba że biedna panna kombinuje jak tu wrócić-proponowałabym znowu podszycie się za jakiegoś obcokrajowca przynajmniej błędy wybaczymy
Martuanna a co Ty się wkurzasz, przeczytaj jeszcze raz, to był rodzaj ironii a nie jakakolwiek forma obrazy. Weekend jest więc mamy się cieszyć. Ja przynajmniej miałam tak miłą lekturkę że faktycznie w takim humorze to jednak lampka winka, a co jak juz się bawić to bawić, znowu rozgryzłyśmy podpuchę choć tym razem to by przedszkolak zrobił. Buźka mamuśki, podobacie mi się, normalnie muszę napisać: JESTEŚCIE WIELKIE!

No nie padnę chyba, uderz w stół to nożyce się odezwą

noo to mialas niezlalekturke do czytania kochana :) bylo sie z czego posmiac pomyslec nad wieloma sprawamii :))
 
ej laski co jest?gdzie was wywiało?a już myślałam że pobijemy dziś rekord oglądalności,poczytalności czy tam czegoś jeszcze:confused:
 
a kuku:D
czyyytam i czyyytam i czyyytam , to i wpisać się wypada;) a Wy już śpicie, no kto śpi w sobotę o tej porze:p
 
reklama
Witajcie! Niestety musiałamy już wstać :-( Oliwka obudziła się przed 06.00, poleżała chwilę z nami, poprzytulała się a potem zlazła z wyra i stała nade mną z kapciamy i wciskała mi je do ręki - po to żebym juz z Nią poszła :-D:-D:-D Mondralińska jedna :-D:-D:-D

a kuku:D
czyyytam i czyyytam i czyyytam , to i wpisać się wypada;) a Wy już śpicie, no kto śpi w sobotę o tej porze:p

Aine, a Ty nadal masz poprzestawiany rytm dnia :-)? Zaglądaj wcześniej jak jeszcze nie śpimy to poklikamy ;-)

Spokojnej niedzieli życzę i pozdrawiam, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :sorry2:
 
Do góry