reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

w sumie to ja żadnej godziny nie narzuciłam ale z tego co się zorientowałam to laski mają przybywać tak między 12 a 13.no ale to już każdemu pozostawiam wolną rękę-jak komu pasuje.ja w każdym razie jestem jutro od rana na straży;-)
a Madzia się też wybiera?
 
reklama
a ja pracuje w czwartek :( ale nie bojcie sie na spotkanku bede bo pracuje od 19 a tak w ogole pojechalam wczoraj do pracy a tu sie okazuje ze ja nie pracuje hihihi ale tak bylo na grafiku nabazgrane tysiac razy zmieniane ze moglam nie dopatrzyc poprostu hhihihi za to dzisiaj i jutro mam robote hihiihih

ewekom zywa choinka hmmm takie prawdziwe swieta w moim domu sie przypominaja hihihi u nas tez zawsze w Pl jest zywa choinka
camomile fajnie ze jutro bedziesz :) tak dawno sie nie widzialysmy!!! ciekawa jestem jaki Igorek ogromniasty :)
 
ja pierwszego roku kupiłam ,żywą w doniczce- jak zawsze kupowałam w PL ale nie dotrzymała świąt już w wigilię prawie same gałęzie zostały:-D:-D:-D następnego dnia pojechaliśmy kupić sztuczną i ubierałam jeszcze jedną:eek::-D:-D

ktoś pytał o fikoland-- to tak w skrócie- jest kilka w Limerick możemy wybrać : jest tons of fun, delta (czy jakoś tak, nie pamiętam nazwy) blisko siebie w pobliżu sklepu B&Q i chyba jeszcze jeden niedaleko ALDI
 
Ostatnia edycja:
no a my już po spacerku.wbiliśmy się w super pogodę-słoneczko i zero wiatru.normalnie łaziłam sobie bez kurtałki tak było w pewnym momencie wiosennie:tak: no i zakupki przy okazji zrobiłam:-p
 
Hejo:-) Tak wiec ja tez grafik mam tygodniowy,ale spoko da sie zalatwic,Tylko ze mialabym prosbe jakby to fikolandowo-christmasowe party mozna bylo zorganizowac tak po nastepnej niedzieli,my juz bedziemy sami w domu (Tzn.bez babci)i jakos latwiej sie nam bedzie wyrwac:sorry:
A Bozenko jeszcze niewiem jak mi przyszly tydzien ustala,bo bedziemy pracowac dluzej:confused2:....okres swiateczny:dry:takze jak tylko wywiesza grafik zaraz dam ci znaka;-)mykam spacki bom zmeczona
 
reklama
Do góry