reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

reklama
no to mamy komplet zasmarkańców:sorry:
Kaja wielkie brawo dla twojej córy.widać że kobieta z jajami:-)
Bożenka i jak z tym jutrzejszym dniem?wybierasz się do miasta?
 
Kaja dzielna masz malenka :))
Baby ja juz nic nie pisze na innych watkach ... Zapytalam ajedynie co u Anity a zostalam zjechana jak ta lala ;] Ale nic wiecej nie powiem :p Bo to nie jest odpowiednie miejsce
 
Witam was dziewczyny postanowilam nie pisac juz na tym forum ale to co przeczytalam dzisiaj wbilo mnie w niezly szok niby dorosle kobiety matki zony a nie ktore zachowujecie sie jak glupie gowniary (szczegolnie jedna z was)po co ruszac megan ktora nie uczstniczy w zyciu tego forum po co pisac zeczy ktore moga sprawic jej przykrosc malo tego ze te swieze mamusie pozbyly sie starszych starzem mam...nie przyjmnie sie u was robi dziwie sie ze tu jeszcze sie ktos dolacza...:no:i powiem wiecj jak wy tak lubicie besztac innych ze jak was tu nie bylo bylo duzooooo lpiej...nooo i teraz mozecie suchej nitki na mnie nie zostawic mam to gdzies (to sie nie tyczy wszystkich foremek...ta Glupia sie domysli)pozdrawiam was papapa
 
Sylwisko jakie rzeczy ktore moga jej sprawic przykrosc ? Zapytalam o Anite Bo ona pisala ze jest jej przyjaciolka A od kilku dni sie nie odzywa A byla w zlym stanie zdrowotnym to postanowilam napisac do Megan co z nia ... A to ze ona niewiadomo o co sie rzucila na mnie A i ze mnie nie zna to juz jej sprawa Ze sie odzywa w ten sposob Ja nic w sumie jej nie poweidzialam Jak widac na forach Dopiero jak ona sie odezwala w nie mily sposob postanowilam jej odpowiedziec pieknym za nadobne
A bronic to wy sie teraz mozecie wszystkie nawazjem
A Ciebie sie nie mam co czepiac czy Ci co dziwne cos glupiego odpisywac Mam klase i kulture Ale ta gowniare to moglas sobie podarowac I postawic sie na moim miejscu Jakbys Ty pytala sie obcej osoby cos a ona Cie potraktowala jak smiecia
 
drozdusia pogoda się wieczorkiem wyklarowała i zacheca do przebieżki po mieście więc raczej jutro się pojawię:tak::tak: (chyba żeby Bąblowi się jeszcze bardziej posmarkało) jak masz ochotę to możemy połazić razem:tak:
 
nie chodzilomi o twojego posta SYLCIA.nie znam cie rowniez i nic o tobie nie wiem to tyle i nikogo nie bronie poprostu jakby o mnie ta osoba to napisala to chyba bym znalazlakolezanke w realu;-)pozdrawiam
 
Sylwisko myslalam ze to na moj temat bo ja sie wlasnie odezwalam do pani M no i nie wyszla konwersacja nam ... A wiec wiecej ich z nia nie bede prowadzic :)
Milo ze wyjasnilas sprawe Twej odpowiedzi Wszystko wyjasnione :)
Rowniez pozdrawiam
 
Bożenka to jak będziesz w mieście to daj znać,jakoś się umówimy.
Sylcia chyba przez przypadek oberwało ci się za mojego posta.nie uważam żeby był on obraźliwy.i chyba każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie.ale wiesz,czasami niektórych prawda w oczy kole i jak brakuje argumentów to atakuje.wybacz kochana że niesłusznie oberwałaś po uszach i musiałaś się denerwować:sorry:
 
reklama
Drozdusia kochana ja sie niczym nie denerwuje Bo to nie sa sprawy na nerwy :) A nie pomyslalam nawet ze moglam za kogos oberwac :)) Nie przeczytalam tu nic obrazliwego podczas mojej kadencji Myslalam ze to moja odp do panii M byla karygodna ...
 
Do góry