reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

dziękuję słonko, do tej pory to mamie się żaliłam jak coś nie tk a ona "tam na górze"ma względy więc jakoś dobrze było ale tym razem jakoś nie chcę mówić tylko poczekam. Mam zapas filmów, osia mi dała fajne książki więc myślę że odlecę troszkę myślami.
 
reklama
Oj, Olivca, Ty to chyba chciałaś nam dostarczyć takich samych emicji jak Megan234 hehehehe!!!! Postaraj się nie zamartwiać a na nasze kciuki możesz liczyć!!! Najlepszy znak to taki, że dzidzia fika :tak:!!!!!

Gastone, super art - avarcik :)))))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Bry!!! Znów dziś niewiele pospałam, ale dobrze, że sobota, więc, po pierwsze, nie ja jedna jestem do zabaw z Pyzuchną a po drugie może się kimnę a mąż upitrasi obiad :confused:;-), zobaczymy...

Udanej soboty i do później, paaaaaaa :sorry2:
 
czesc dziewczyny, mam do was pytanko, czy któras z was chodziła do doktora Brzozowskiego z Medipolu w Limerick, pytam bo od początku ciąży źle sie czuje a to juz 4 miesiąc a ja zamiast przybierac na wadze to chudne i zastanawiam sie czy nie lepiej jechac do Polski ,
dajcie znac czy to dobry lekarz
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny, mam do was pytanko, czy któras z was chodziła do doktora Brzozowskiego z Medipolu w Limerick, pytam bo od początku ciąży źle sie czuje a to juz 4 miesiąc a ja zamiast przybierac na wadze to chydne i zastanawiam sie czy nie lepiej jechac do Polski ,
dajcie znac czy to dobry lekarz
Witaj :)
Ja chodze do dr Brzozowskiego odkad zaczelismy starac sie o dzidziusia i teraz jestem w czwartym miesiącu i nadal chodze do niego na wizyty. A własciwie to jezdze raz w miesiącu z Waterford, bo uwazam ze jest na tyle dobry, ze warto podjechac te 150 km w jedna strone :) Z tego co sie orientuję to dr przyjmuje jutro i w poniedzialek. Z mojej strony nie mam do niego żadnych zastrzezen. Polecam.
 
Oj, Olivca, Ty to chyba chciałaś nam dostarczyć takich samych emicji jak Megan234 hehehehe!!!! Postaraj się nie zamartwiać a na nasze kciuki możesz liczyć!!! Najlepszy znak to taki, że dzidzia fika :tak:!!!!!

Gastone, super art - avarcik :)))))
Ten avatarek powinien sie obracac w kolko i nie wiem dlaczego sie nie obraca...
Witaj :)
Ja chodze do dr Brzozowskiego odkad zaczelismy starac sie o dzidziusia i teraz jestem w czwartym miesiącu i nadal chodze do niego na wizyty. A własciwie to jezdze raz w miesiącu z Waterford, bo uwazam ze jest na tyle dobry, ze warto podjechac te 150 km w jedna strone :) Z tego co sie orientuję to dr przyjmuje jutro i w poniedzialek. Z mojej strony nie mam do niego żadnych zastrzezen. Polecam.


hm....chyba masz szczescie bo wieksosc z nas ma zle doswidczenia z P Brzozowskim.Polecam doktor Sepmpke w Galway.Dziewczyny sobei ja chwala.
 
hm....chyba masz szczescie bo wieksosc z nas ma zle doswidczenia z P Brzozowskim.Polecam doktor Sepmpke w Galway.Dziewczyny sobei ja chwala.[/QUOTE]


to mnie zmartwiłaś:-(ja do Galway mam za daleko:-(
 
Witam MartaF i LuckyGirl :-)!!!! MartaF, jeśli chodzi o dr Brzozowskiego to może "polecam" to zbyt dużo powiedziane, ale uważam, że koleś jest oki! Ja tam nie narzekam, ale, niestety, dawno miałam z nim do czynienia i krótko! Ale moja koleżanka, która często u niego gościła chwali go sobie, bo i, przez to, że wizyty były częste to dużo nie płaciła i odpowiadał na każde Jej pytania! Myślę, że warto spróbować i wyrobić sobie własne zdanie ;-)! Pozdrawiam :sorry2:

Gastone, to ten avarcik ma się jeszcze kręcić :confused:????? Oj, to sprbój to jakoś naprawić, bo efekt powinien być bomba!!!
 
Hej hej. Jest tam ktoś????
MartaF.... Jeśli chodzi o Doktorka to ja mam zdanie podobne do Krychy.Gość jest miły i konkretny. Moja ciąża była prawidłowa więc spotkałam się z nim tylko kilka razy ale ogólnie nie było źle. Ale fakt jest faktem, że każdy ma inne odczucia jeśli chodzi o lekarzy.

Ms.Marple dziękuję za linka. :-)

Krycha a czy Oliwka nie ma skoku??
 
reklama
hejka dziewczynki!!ja wczoraj znowu neta nie mialam!ola napewno wszystko jest w porzadku, nie przjumuj sie!!!!relaksuj sie przy ksiazeczce :)
ja zaraz swoich facetow wysylam na basen ,wiec troche spokoju bedzie :)milego weekendu :)
aha co do brzozowskiego to ja raz u niego bylam i nie moge nic złego na niego powiedziec.dla mnie oki :)papa
 
Do góry