reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Marta F Nie chcialam cie straszyc czy cos takiego.Poprostu akurat tu dziewczyny nie powiedzza zlego slowa a bardzo duzo moich kolezanek narzekala bardzo.Jedna chcial karmic hormonami profilaktycznie jak witaminkami, na szczescie wybilam jej to z glowy i pjechala do d Sempki a teraz ma zdrwoego dzidziusia., druga miala wieczne nadzerki a co sie okazalo w pl wcale nadzerki nie miala tylko zwykla grzybice.A pare tygodni temu kolezanka bla u dr Sempki , bo Pan B chcial ja ze tak sie wyraze wysterylizowac ze wzgledu na nadzerke , bo stwerdzil ze innego wyjscia nie ma ,bo za daleko wszystko poszlo, i ze dzieci ju znie bedzi emogla miec, a dziewczyna ma dopiero 24 lata.Oczywiscie d Sempka wszytko naprawila i jest cacy.
Wiec ja napewno do niego nie pojde nihgdy.
A co do twoich zamartwien to mysle ze martwisz sie chyba niepotrzebnie.To ze sie zle czujesz to normalne, a ze chudniesz tez sie czeto zdarza.Jesli siemartwisz popros swojego gp o dodatkowe badania krwi, masz takie prawo.Moze ci brakowac jakis mikroelementow i witamin.Koniecznie bierz witaminy dla kobiet w ciazy.Ile schudlas od poczatku ciazy? Ja cie pociesze ze schudlam 12 kilo przez pierwsze 3 miesiace i zaufalam swojemu gp, bo skoro sie nic nie dzialo, serduszko bilo i wyniki byly w normie to niema sie o co martwic.Jest wiele przypadkow chudniecia w ciazy.Predzej czy pozniej zaczniesz tyc, juz o to sie nie martw.Nie panikuj.Poprostu idz do gp i powiedz o tym.:-)Bo z twojej wypowiedzi wynika ze mieszkasz daleko , wiec d Sempka odpada.
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczynki
Agus dziekuje slicznie, nie moge was przeciez codziennie nawiedzac bo w koncu bedziecie mieli mnie dosc, moj N.jest dzis w domku wiec leniwie czytamy swoje książeczki w łóżeczku.
MartaF, ja tym razem przytakne Gaston bo koleżanki ogromnie mnie przestrzegały przed tym lekarzem, jedna straciła właśnie ciążę, inna musiała się prosić o leki na podtrzymanie, w końcu nigdzie w Limerick nie mogła ich dostać a w ostatniej aptece powiedzieli że jeśli jest w ciąży to absolutnie nie może ich brać, jeszcze kilka innych historii ale dramatyczniejszych więc ja odradzam. Fakt że również na początku schudłam 6kg, i myślałam ze te mdłości nigdy się nie skończą. Słyszałam natomiast od cioci kolezanki bardzo bardzo dobre wiadoości na temat nowej pani ginekolog, muszę przyznać że sama chciałam tam iść i byłam rozczarowana że żadnej kartki na drzwiach i w ogóle tak tajemniczo, a oni się dopiero otwierali, przyjmują na przeciw bus station-tam gdzie jest solarium, rejestracja codziennie od 10tej pod nr 0863235100, chyba na polskimlimerick znajdziesz więcej, ale ja polecam.
 
Olivca wielkie dzięki:-), juz sie zapisałam na sobote :-Da u Brzozowskiego odwołałam:crazy:
a wiesz moze ile sie płaci za wizyte?
ja duzó nie schudłam ale to juz 4 miesiąc a przez ostatni tydzien schudłam kiliogram
 
Ostatnia edycja:
Olivca wielkie dzięki:-), juz sie zapisałam na sobote :-Da u Brzozowskiego odwołałam:crazy:
a wiesz moze ile sie płaci za wizyte?
ja duzó nie schudłam ale to juz 4 miesiąc a przez ostatni tydzien schudłam kiliogram

I bardzo dobrze :-) Marta a skad ty jestes?

Olivcia a nie lubisz sie mna zgadzac?:dry:

A ja wlasnie trzepie swoj tluszczyk na brzuchu pasem wibrujacym i rece mi po klawiaturze od tego lataja :-D
 
no to justys julcia gotowa jak babcia na miejscu wiec moze sie cos ruszy:):):):)
dokładnie Justyś, teraz dzidzia wie, że babcia jej pomoże przyjść na świat, a Ty tak na siłę chciałaś:) Teraz to już z górki:)
Gastone, a co to za pytanie? Jak to zazwyczaj bywa zdania sa różne na różne sprawy, no i może ja taka odmienna jestem :) Z drugiej strony kto się czubi ten się lubi co?
Marta oni powiedzieli mojej koleżance że razem ze skanem 100eu ale po wizycie zapłaciła 65, i ponoć często powiedzą przez tel.więcej a na miejscu jest mniej, może na poczatek żeby stałych klintów mieć ale nie powiem to całkiem miłe jest:)
Jak mi w piątek nic skan w maternity nie da to też tam ide.
 
reklama
dokładnie Justyś, teraz dzidzia wie, że babcia jej pomoże przyjść na świat, a Ty tak na siłę chciałaś:) Teraz to już z górki:)
Gastone, a co to za pytanie? Jak to zazwyczaj bywa zdania sa różne na różne sprawy, no i może ja taka odmienna jestem :) Z drugiej strony kto się czubi ten się lubi co?
Marta oni powiedzieli mojej koleżance że razem ze skanem 100eu ale po wizycie zapłaciła 65, i ponoć często powiedzą przez tel.więcej a na miejscu jest mniej, może na poczatek żeby stałych klintów mieć ale nie powiem to całkiem miłe jest:)
Jak mi w piątek nic skan w maternity nie da to też tam ide.

Ja sie tam nie czubie, wszystkich lubie :-D Moje pytanie czy nie lubisz sie ze mna zgadzc bylo raczej zartobliwe...
 
Ostatnia edycja:
Do góry