reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

CZESC DZIEWCZYNKI
BEAKTA bede jutro ok 14.30 przepraszam ze tak pozno daje znak ale zmienilismy apartament i ciagne netka ze starej chatki i nie zawsze jest a numer w starym tel mam a tel popsuty.
KRYCHA ja chodze na solarium do mojej kolezanki w centrum a gdzie???:-) a wiec wychodzac z pennysa idziesz w prawo(na druga strone przejdziesz) i prosto az do samego pomnika...kawalek jest.to ulica crestcent chyba jest.polskie solarium kosmetyka pazurki itd.ja jestem zadowolona a tuba stojaca to miazga poprostu.ja bylam tylko kilka razy i wydaje mi sie ze widac...BEAKTA OCEN??!!;-)W KAZDYM RAZIE POLECAM.
no nic slodkich senkow zycze
 
reklama
Justynko nie spieszy mi sie z tym avonem:-)Takze nie musisz sie fatygowac specjalnie do mnie jutro.Daj mi prosze znac ile do zaplaty bo skleroza moja coraz wieksza:-DA pozatym o ktorej bedziesz wracac od gp?Bo ja tez jad na zakupy rano i niewiem ile mi to zejdzie;-)
 
Dzień dobry!!!! Oj długi, brzydki, senny dzień się zapowiada :dry:!!! Jeszcze Pyza coś fisiowała w nocy, przebudziła się po 01.00 :szok: i po spaniu :wściekła/y:!!!! Mąż z Nią walczył, a teraz odsypia... Myslałam, że chociaż rano pośpi a tu lipa - pobudkę nam zrobiła o 06.00 :baffled:... Obiad już nastawiłam, jeszcze tylko jakieś warzywo do niego trzeba będzie przetworzyć a póki co trza się zająć śniadaniem ;-)!!!

Sylwisko22, dzięki! I tak sobie myślę, że Ty chyba o Excellent mówisz a jak tam jest tuba to jeszcze lepiej, bo, jak wierzyć mojemu ginekologowi, tak jest lepiej :-p (tylko czemu :confused: hm...)

Justysia21, choć pewnie mojemu plastikowi u Ciebie bardzo dobrze, jednak mi będzie smutno jak go nie odzyskam - w czym ja sałatki owocowe będę robić, co???????? ;-)

Ms.Marple, jak Ty późno z tego basenu wracasz, ło matko!!!!!!! Ale taka aktywność zaraz przed snem to sama przyjemność...

No i jak tam dzisiaj nasze wszystkie chorowitki?????? Jakaś poprawa??????

Miłego dnia mamusie, pozdrawiam :sorry2:
 
Krycha mam nadzieję, ze będzie miły i zacznie się dobry weekend. Dziś wybieram się do gp, tak troszkę nieoczekiwanie, proszę was trzymajcie w kciuki dziewczynki aby nie było to o czym myślimy. Aguś dam Ci znać na którą mnie umówią bo muszę czekać jeszcze z 10 minut żeby się dowiedzieć.
 
reklama
Krycha mam nadzieję, ze będzie miły i zacznie się dobry weekend. Dziś wybieram się do gp, tak troszkę nieoczekiwanie, proszę was trzymajcie w kciuki dziewczynki aby nie było to o czym myślimy. Aguś dam Ci znać na którą mnie umówią bo muszę czekać jeszcze z 10 minut żeby się dowiedzieć.

No, ja też mam taka nadzieję! Oczywiście, że będziemy trzymać kciuki, a Wy nie myślcie o niczym złym i Olivca daj znać, bo mnie zmartwił Twój post :-(...
 
Do góry