reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Trzymam za słowo :-)!!! Zgrane powiadasz, ale Ty też się możesz z nami zgrać :tak:!!!!!!!! Zdecydowałaś się na wizytę w Medipolu? Jak Maleństwo się czuje??????
czuje się przyjęta do fan-klubu mamusiek z Limerick:-D:-D:-D:-D
Nie byłam w tej klinice, mam nadzieje ze dzisiejsza noc będzie spokojniejsza, Maxymilianek popołudnie spędził spokojnie, nawilżałąm mu nosek sola fizjologiczną, była poprawa, teraz zbliża się wieczór i troszke forma u niego spadła, ale zawsze na wieczór jest się słabszym.Generalnie chyba nie będzie tak strasznie, już od paru godzin nie kaszle, czasami mu coś zagra tylko w przełyku, jakby miał nadmiar wydzieliny na wysokości krtani i skejała mu się tam, brzmi strasznie ale już jest zdecydowanie lepiej, pozatym jak mu się tam nazbiera to ładnie sobie odkrzakuje,radzi sobie chłopak sam jak go lekarz olał:zawstydzona/y:Jestem dobrej myśli, zaraz kończe posiedzenie na necie i troszke go pooklepuje po pleckach, niech się ta wydzielina odkleji od mojego syneczka:wściekła/y:
 
reklama
czuje się przyjęta do fan-klubu mamusiek z Limerick:-D:-D:-D:-D
Nie byłam w tej klinice, mam nadzieje ze dzisiejsza noc będzie spokojniejsza, Maxymilianek popołudnie spędził spokojnie, nawilżałąm mu nosek sola fizjologiczną, była poprawa, teraz zbliża się wieczór i troszke forma u niego spadła, ale zawsze na wieczór jest się słabszym.Generalnie chyba nie będzie tak strasznie, już od paru godzin nie kaszle, czasami mu coś zagra tylko w przełyku, jakby miał nadmiar wydzieliny na wysokości krtani i skejała mu się tam, brzmi strasznie ale już jest zdecydowanie lepiej, pozatym jak mu się tam nazbiera to ładnie sobie odkrzakuje,radzi sobie chłopak sam jak go lekarz olał:zawstydzona/y:Jestem dobrej myśli, zaraz kończe posiedzenie na necie i troszke go pooklepuje po pleckach, niech się ta wydzielina odkleji od mojego syneczka:wściekła/y:

I słusznie, że czujesz się przyjęta - bardzo nam miło!!!!!!! A próbowałaś inhalacji z Olbasa, na noc? Kilka kropelek na pieluszkę u nas zawsze działa ;-)!!! Zdrówka życzę dla Maxia :sorry:
 
Mikimauro, jest jeszcze taka fajna masć, nie wiem, czy dobrze napiszę-vico rub. dziewczyny pewnie wiedzą, to mnie poprawią, a może i Ty ją znasz. U nas się świetnie sprawdza.

Krycha, ale mi smaka narobiłaś na taką sałatkę!! a laski znacie może sałatkę z kurczaka, ananasa, kukurydzy, sera z dodatkiem curry i majonezu?? to jedna z moich ulubionych:zawstydzona/y:
 
Heh, Aine, uwierz mi, że sobie też i z tego powodu również nie mogę doczekać się jutra ;-), bo przecież dziś już jej nie będę robić... Co bym jutro zabrała ze sobą :-p??????
 
Krycha mialam pytac,dzwonilas do tej fryzjerki do ktorej dalam Ci namiar?

Nie, jeszcze nie dzwoniłam, cały czas się zastanawiam co ze sobą zrobić i, kurczaki, nie wiem... Strasznie ciężko mi podjąć taka decyzję - nie lubię nowości (choć szybko się przyzwyczajam), no a myślę przecież o bardzo dużej zmianie, ech... Coś mi się wydaje, że jak tak dalej pójdzie to albo zaczekam już do wyjazdu do Polski i pójdę do swojej fryzjerki albo się z Martuaną umówię na podcięcie włosów i tyle :baffled:!!!
 
czesc kobietki ja sie dawno nie odzywalam bo jakos czasu nie mam na nic ale poczytuje was jak tylko sie uda...a jest co czytac.
BEAKTA ja chcialabym potwierdzic ze bede jutro sorry ze dopiero teraz ale ja naprawde bez glowy chodze:tak:no chyba ze nie masz czasu jednak...i tak zadzwonie do ciebie jutro...GASTONE jesli Beakcie nic nie wypadnie to bede jjutro ok 15 jak Beata napisala ty tez mozesz wpasc wiec jest mozliwosc [poznania sie...
KRYCHA Gratulacje dla Oliwki!!!
Witamm nowa kolezanke...
kobietki i piszcie jak tam wasze dietki???jakies postepy???
JUSTYSIA a czy w tym Avonie jest jakas minimalna kwota za ktora musisz zamowic z kazdego katalogu,sorry ze cie tak mecze ale chyba sie zapisze...
pozdrawiam was wszystkie
 
BEAKTA ja chcialabym potwierdzic ze bede jutro sorry ze dopiero teraz ale ja naprawde bez glowy chodze:tak:no chyba ze nie masz czasu jednak...i tak zadzwonie do ciebie jutro...GASTONE jesli Beakcie nic nie wypadnie to bede jjutro ok 15 jak Beata napisala ty tez mozesz wpasc wiec jest mozliwosc [poznania sie...

Ok. czekam :-)
 
reklama
Do góry