reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Ale tu ostatnio cicho:szok:Ja sobie tak zagladam tu czasem z nadzieja ze tu jest co czytac.W takim razie spadam pomalu do robienia kolacji.Jeszce moze potem zajrze.No to pa
 
reklama
Hi sexy girls :)
Ja dzis mialam usg... Wszystko dobrze..tylko dzidzia wstydliwa nie chciala pokazac czy nadal jest dziewczynka...jest dosyc duza bo wazy 1400 g. Chyba zawodnik sumo rosnie mnie tam... no i polozenie miednicowe - tzn glowka u gory.Ale to sie jeszcze moze zmienic. Tylko przed usg wpadlam na zly pomysl i wzielam ze soba Stasia i meza. Maz byl grzeczny a Stasiu wprost przeciwnie. Nie chcial zachwycac sie dzidzia tylko chcial popracowac na kompie... no a maz mu nie pozwolil i Stasiu ostro protestowal. ech... i w koncu i tak czekali na korytarzu.
 
Kasiu to moje gratulacje!!!! Cieszę się razem z Tobą że wszystko dobrze, a dzidzia to może nie wstydliwa tylko to już z urodzenia modelka będzie i wie jak się ustawiać hihihi
 
reklama
Do góry