reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Olivca a ty bylas juz w maternity,na badaniach?
Byłam w poprzedni wtorek pierwszy raz tutaj w Limerick bo poprzez wcześniejsze przejścia byłam na badaniach i skanie w Tralee. W sumie od ostatniej wizyty tam minęło dokładnie 30 dni, ale że wcześńiej poroniłam gp stwierdziła że powinnam miec wszystko od poczatku tutaj, byłam więc zadowolona że kolejny skan:) Zawsze to cieszy jednak. Nie chcę nikogo oczerniać ale mój skan to jakaś pomyłka. Jest zrobiony do "góry nogami", tutaj nie piszą nazwiska pacjenta, życia dziecka, mało tego, niecałe 5 tygodni temu podali mi że płód ma 2cm i 4 mm i jest to 9ty tydzień i 2gi dzień, a tutaj nagle nasze dziecko ma UWAGA: 12cm!!!! no i jest to 13ty tydzień i 4ty dzień. Będzie więc to chyba jakiś krookodyl albo antylopa z ich obliczeń i w ogóle nikogo to nie zaskoczyło!! :baffled:Kiedy norma w tym czasie jest 6-7cm!!! :szok:A ja nie jestem na żadnych sterydach! Jadę więc do polski, bo jak chwaliłam tutejszą opiekę lekarską tak teraz chcę uciekać do najlepszych profesorów bo tu to partacze jacyś. I martwię się i spac po nocach nie mogę ale już za 2 tygodnie będe miała jakies świeższe i chyba rzetekniejsze informacje-jeśli mi samolotu nie odwołają
 
Ostatnia edycja:
Nie dziwie Ci sie ze wolisz sie upewnic w Pl.Ja tez bylam w na badaniach u swojego polskiego lekarz w trakcie ciazy.I powiem Ci ze dobrze zrobilam bo zalozyl mi krazek,a tu sie potem smiali ze po co i wogole...Ale ja bylam spokojniejsza.
 
czesc babeczki ale sie rozpisalyscie.niezla lekturka...spadam posiedziec z mezulkiem,pozdrawiam do jutra aaa oczywiscie jeszcze cos poczytam pozniej.:tak:
ja tez nie mam suwaczkow...tylko jeden zostal ten najwazniejszy...
 
kążek zakłada się jak jest rozwarcie(lub przypuszczenie,że moze się pojawić)na szyjce macicy!!chroni to przed poronieniem lub przedwczesnym porodem!!!
mam skurcze hura
 
kążek zakłada się jak jest rozwarcie(lub przypuszczenie,że moze się pojawić)na szyjce macicy!!chroni to przed poronieniem lub przedwczesnym porodem!!!
mam skurcze hura
kążek zakłada się jak jest rozwarcie(lub przypuszczenie,że moze się pojawić)na szyjce macicy!!chroni to przed poronieniem lub przedwczesnym porodem!!!
zgadza sie, ja mialam podejrzenie

mam skurcze hura
SUPER!
 
reklama
kążek zakłada się jak jest rozwarcie(lub przypuszczenie,że moze się pojawić)na szyjce macicy!!chroni to przed poronieniem lub przedwczesnym porodem!!!
mam skurcze hura

Sranie w banie - jak urodzisz to będziemy się cieszyć ;-)!!!!!! Trzymaj się i omijaj CHUŚCIARE!!!!!!!

Ja się już na dziś pożegnam - Pyza zasnęła, więc idę odsypiać nockę. Buziaki mamusie, do jutra :sorry:
 
Do góry