reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Tatuaz tez mam. A nawet dwa. Na jednej rece na ramienu opaske a na drugiej rece na przedramieniu pierwsze litery imion mojej rodzinki pisane sredniowecznym pismem gutenberga. Kazda literka plus minus 3 na 3 cm.Wlasnie sie wybieram bo przeciez musze dorobic kolejna literke:-) Ktora ma cos jeszcze? Chwalic sie dziewczyny:-D
 
reklama
Justynka!!ja sobie pępek przekuwałam na wf-ie i to agrafką hihi!!!
nos przebijałam też w szatni w szkole!!!(od dawna nie noszę kolczyka)
jeśli chodzi o tatuaże to chciałam anioła na plecach,ale już nie chcę bo Doda ma skrzydła!!!
 
hehhehe tatuaz tez bym chciala ale ja to strachliwa jestem..... to znaczy igly sie niby nie boje bo jakies pobierania krwi szczepionki i takie tam to luzzzz..... ale jakos te inne rzeczy mnie przerazaja i nie wiem dlaczego :p:p:p hehhehe jestescie odwazne :) podziwiam:-)
 
ja tatuaz mam obiecany na te urodzinki czyli 28 lutego(od meza)tez myslalam o naszych pierwszych literach imion ale chinski alfabet tez na przed ramieniu BEAKTA:szok:albo o czyms na ramieniu (jak mi sie uda to wkleje zdjecie wzorku)a tak to nie mam juz nic hahaha a wogule to dodalam zdjecie na nk z kolczykiem ogladajcie babeczki i piszcie co myslicie bo jest swierzy wiec jak zle wygladam to moge jeszcze wyciagnac hahaha
A ty MEGAN masz nasza klase bo ciebie jeszcze nie mamy.
a powiedzcie co wasi partnerzy na takie rzeczy bo moj maz to przeciwnik ale odpowiednia taktyka i zawsze sie zgadza tylko na te warkoczyki to go chyba nie przekonam.pozdrawiam
nie umiem wkleic zdjecia...pocwicze
 
Ostatnia edycja:
HI hi to ja też się pochwalę;)
Ja mam 1 tatuaż na barku i teraz jak dojdeę do siebie to chcę sobie zrobić na kości ogonowej Pegaza i mam kolczyk w języku i pępku;):-p
 
oczywiście,że mam nk dla zainteresowanych Magdalena Brammen lub rodzinka gradzińskich ale ponoć,żeby mnie znalezć trzeba wpisać Brammen i miasto szczecin albo limerick!!!
a co do podejścia Księcia to on mnie teraz prosi,żebym się zgodziła na jego tatuaż!!chce mieć feniksa na przedramieniu!!!
co do kolczyków to ogólnie nic nie ma,ale Jego siostra nosi w brwii i mu się to już niebardzo podoba!!!zresztą ja już z tego wyrosłam!!!teraz jak mi się uda brzuch doprowadzić do porządku to myślę,że do pępka znowu wsadzę,ale też dlatego,że mi się brzydka blizna zrobiła przez ciąże!!!!
mi podobają się tatu na kostce,ale ja wole takie co można wrazie czego pod ciuszkami schować!!!
 
reklama
To moje tatoo. Drugi widac na avatarze. ;-)
 

Załączniki

  • PC241958.jpg
    PC241958.jpg
    33,9 KB · Wyświetleń: 37
Do góry