reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

KAJA szkoda ze wczesniej nie wiedzialam o tej spiralce ja zalozylam w polsce.KRYCHA BEAKTA mam pytanko czym smarujecie skore swoich bobaskow po kapieli???pozdrawiam
 
reklama
Dzień dobry!!!!!! Kurcze, ja jakoś nie mam przekonania do tej spiralki, wolę tabletki :-p. Do tej pory nie miałam żadnych problemów z hormonami, dobrze je toleruję, więc po co zmieniać, ale faktycznie, każda stosuje to co jej odpowiada!

KRYCHA BEAKTA mam pytanko czym smarujecie skore swoich bobaskow po kapieli???pozdrawiam

Ja od samego początku smaruje oliwką Johnson's Baby! W Polsce tylko niepotrzebnie przez kilka dni stosowałam kosmetyki Nivea, ale Pyza źle to zniosła, znaczy jej skórka, bo zrobiła się chropowata i nieprzyjemna, ale szybko wróciłam do sprawdzonego i teraz już jest oki! A Ty czego używasz? Masz jakieś problemy?

Zmykam Kobitki, czas zbierać sie na zakupki :rofl2:, hihi!!!! Miłego dzionka, pozdrawiam ;-), do później, pa



Aaa, gdzie Megan234 wcięło? Jeszcze nic nie stukała? Czyżby postanowiła się w końcu rozdwoić?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
KRYCHA nie mam problemow ze skorka tylko chodzi o to ze jak mialysmy te problemy z brzuszkiem to do tego miala wysypke i gp kazala smarowac ja parafina w plynie i tak do teraz smaruje no ale chcialabym juz to zmienic i w aptece polecili mi kosmrtyki LA ROCHE czy jakos tak ale sa strasznie drogie i nie moge sie zdecydowac tym bardzie4j ze zadna z kolezanek tego nie stosuje.
a my mamy juz jednego zabka juz od 2 tyg a drugi sie cos przebic nie moze juz nie wiele mu zostalo a ja kurcze sie doczekac nie moge.pozdrawiam
 
KRYCHA nie mam problemow ze skorka tylko chodzi o to ze jak mialysmy te problemy z brzuszkiem to do tego miala wysypke i gp kazala smarowac ja parafina w plynie i tak do teraz smaruje no ale chcialabym juz to zmienic i w aptece polecili mi kosmrtyki LA ROCHE czy jakos tak ale sa strasznie drogie i nie moge sie zdecydowac tym bardzie4j ze zadna z kolezanek tego nie stosuje.
a my mamy juz jednego zabka juz od 2 tyg a drugi sie cos przebic nie moze juz nie wiele mu zostalo a ja kurcze sie doczekac nie moge.pozdrawiam

Oki, teraz już rozumiem :sorry2:! Spróbuj stopniowo wprowadzać jej coś innego, niekoniecznie drogiego? Może nie będzie uczulać? A ząbkow Ci bardzo gratuluję, u nas niestety cisza, ale może przed burzą, hehe...
 
dziewczynki dzien dobry!
nie wzieło mnie tzn tak mnie bolą plecy i mam bóle jak na @,że nie mam siły przy kompie siedzieć!!ale napewno pozniej zajrze!!!miłego dzionka
 
Witam.
Sylwia ja stosowalam i wcia stosuje kosmetyki oilatum.Bardzo dobrze nawizlaja.I powiem ci ze nawet nigdy nie uzywalam oliwki.Zawsze od urodenia kapalam malego w oilatum i byl sliski jak slimak jak go wyciagalam z wnienki.Polecam goraco.
Co do spiralki ja sie boje.Znam kilka przypadkow ciazy pozamacicznej choc bardzo rzadko sie to zdarza ale nie dziekuje.Jeszcze na dodatek ogladalam program pezedwczoraj i az mnie zmrozilo.Moja mama nosila spiralke, byla chyba zadowolona, jednak mnie jakos to przeraza.Ja ogolnie jestejm dziwna jesli chodzi o spiralki, hormony, i taki inne pierdoly.Wole tradycyjnie gumki.Na szczescie ani mnie ani mojemu TZ nie przeszkadzaja.
 
dzien dobry dziewczynki.....
witam sie milutko....
sylwia ja przy moich dzieciach tez stosowalam parafine ciekla bo moje wszystkie dziewczyny nie tolerowaly niestety oliwek:):):)ja bym nie zmieniala bo po co?skoro wszystko jest ok.
 
reklama
Do góry