reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

hheh ja tez microgynon bra;lam od kiedy mnie mama pierwszy raz do ginekologa zabrala... rzeczywiscie sa super nic mi po nich nie bylo, 4 lata bralam i po odstawieniu za miesiac zaszlam w ciaze bo nie trzeba bylo nic odczekiwac.... polecam:tak:
 
reklama
a ja brałam w Pl marvelon,pózniej minulet żadnych skutków ubocznych,ale początkowo brałam leczniczo nie jako środki antykoncepcyjne!!
a mnie bolało bolało i boli ale energia mnie rozpiera!!!podłogi się błyszczą w sumie prawie cała chata zaraz się biorę może za pieczenie jakiego ciacha??tylko musze zobaczyć co jest niskokaloryczne-żeby Książe też mógł zjeść
 
Ja teraz po ciąży zamierzam spiralkę sobie założyć!!moja mamka zakłada sobie od 20 lat i odpukać nic się nie wydażyło!!
swoją drogą nie brała tabsów,bo każdą kurację która rozpoczynała zle znosiła!!a póki co ze spiralki była zadowolona!!
 
MEGAN masz racje spiralka dobra rzecz!!!ja mam krotko ale nie zamienilabym jej juz na tabletki!!!polecam krycha dosc kosztowne ale na nasze warunki irl nie ma zle.pozdrawiam
aaa Megan myslalam ze juz w nowy rok najpozniej cie wezmie:-D
 
reklama
A tu podobno spiralkę na 3 lata za darmo zakładają. Położna tutaj szwagierce po porodzie mówiła a ja Gp pytałam, też mam zamiar po porodzie spróbować:happy:
 
Do góry