reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

a ja właśnie szykuję dietetyczny obiadek dla Księcia i chyba sama też się skuszę(warzywa na parze zapiekane z seem-wiem ser nie powinien być,ale trzeba choć trochę sobie życie umilić)
teraz chyba się trochę położę,bo mała śpi,a moje kaszlenie ciągle ją wybudza!!
I co Justyna idziesz do GP po te zwolnienie???
 
reklama
no pojde.... bo plecy dalej nie daja mi spokoju... bylam juz w pracy i powiedzialam szefowi ze mam problemy z regoslupem i nie wiem czy mi przejdzie... o dziwo byl wyrozumialy :) jak nigdy....


kiedy zaczelyscie czuc ruchy dzidzi bo ja dalej nic nie czuje a juz bym chciala... nie moge sie doczekac....:-D

jak dodalyscie swoje zdjecie ze sie wyswietla jak cos piszecie bo nie mam zielonego pojecia jak to zrobic... niby dodalam a nie widac go:wściekła/y:
 
jaka Ty piękna!!spać nie mogę bo mnie boli!!idę na klęczkach podłogi wymyć!!może upiekę 2 pieczenie na jednym ogniu-poród i porządek w domu!!!;-)
 
Megan Ty to swiruska jestes.... ja wlasnie rozmrazam mieso na schabowe... mezus pojechal do szpitala bo palucha rozwalil i tak siedze sama i zamulam..... ja chyba zdechne z nudow jak bede musiala siedziec na zwolnieniu :baffled:
 
idę na klęczkach podłogi wymyć!!może upiekę 2 pieczenie na jednym ogniu-poród i porządek w domu!!!;-)

Szkoda, że przyjemniejszymi metodami nie można przyspieszyć porodu! Ale jak sama piszesz - "przyjemne" ;-) z pożytecznym, hehe... Urodź, kobieto, w końcu, bo w jakieś komleksy wpadne - ja bardzo lubię porządek, ale jakoś mi, od narodzin Pyzy, nie wychodzi go utrzymać tak jakbym chciała :dry:...

Gastone, dzięki za info, przejdę się do GP! Justysia21, zgadzam się z Gastone - wszystko zależy od Twojej skóry, ale z czasem zrobią się jaśniutkie, więc się tym nie martw! Ja się póki co uchowałam od rozstępów na brzuchu, ale na piersiach nie :no:...
 
KRYCHA jesli chodzi o pigulki to ja bralam kiedys jasmine ale straszne skutki po nich byly tzn wlosy na twarzy dodatkowe kg i ochota na sex rowna zero wiec odstawilam i w tej chwili mam spirale zalozylam 1,5 miesiaca temu i jak narazie wszystko ok pozdr
 
reklama
Do góry